Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Pod Kogutem w Poniatowej (recenzja)

Utworzony przez lion, 21 kwietnia 2013 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Panie Redaktorze! Jedzenie może być co najwyżej sytne lub sycące. Syty to jest cżłowiek jak się naje. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale smaczna recenzja, mniam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BLE .. BLE.... BLE .............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaszanka kusi, choć ostatnio tą polską zdradzamy z kaszanką hiszpańską, ze świnek Morcilla. http://czysmakuje.blogspot.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor mało zjadł i mało widział. Na recenzenta to trzeba mieć i żołądek i wiedzę o potrawach. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam cię berbeluchu ! Wybacz że dopiero teraz zaopiniuję twoją "recenzję", ale wcześniej nie mogłem, wybacz. Cieszę się że tym razem napisałeś coś zgodnego z tym czego od ciebie bym oczekiwał, brawo. Nie dość że napisałeś coś o najlepszej kuchni na świecie, czyli o polskiej, to jeszcze artykuł ten został zapodany na forum w późnych godzinach nocnych, czyżby to taki ukłon w moją stronę ?! Wiem że czytasz skrupulatnie to wszystko co piszę na temat twoich recenzji i starasz się zbierać o mnie "jakieś informacje/dane", gdyż ciekawość cię zżera i bardzo chciałbyś wiedzieć kimże jestem. Nie myl mnie tylko z innymi Gościami/postami, które również piszą różni "Goście". Moje posty nie nadają się do prokuratury, ale niektóre innych i owszem, ale to ich i twój problem, nie mój. To tyle na wstępie, wracajmy jednak do meritum, czyli do tej twojej "recenzji". Za tą recenzję daję ci dzisiaj aż półtora gwiazdki ! (...na pięć możliwych.) Sam widzisz że tym razem masz najwyższą notę jaką kiedykolwiek ci przyznałem za twoją "recenzję". Jednakże dosyć już tej wazeliny, czas na krytykę. cdn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Autor mało zjadł i mało widział. Na recenzenta to trzeba mieć i żołądek i wiedzę o potrawach. Pozdrawiam.
Kontynuując swój post # 6 odniosę się do powyższego postu innego gościa. Pozwolę niezgodzić się z pierwszymi trzema wyrazami twojego postu gościu. Za chwilę zrozumiesz dlaczego, jeśli jednak mimo moich dalszych wyjaśnień tego nie pojmiesz, toś ćwok. - śledź w śmietanie - śledź w oleju - kaszanka po chłopsku z cebulką - świeżonka wiejska z cebulką - zupa fasolowa - flaki - karp w galarecie - warzywa na parze - pomidory po włosku - schab po gorajsku - kasza pęczka duszona z grzybami i cebulką i te same pomidorki - karp w śmietanie - kieliszek zmrożonej wódki - dwa kufle piwa (...kto później kierował autem ? ) - herbatki Wybacz berbeluchu, ale zaczynam przypuszczać że nieco ściemniasz. Jaki człowiek (normalny) potrafi pochłonąć taką ilość potraw na jeden raz ?! To co napisałem większym drukiem, to to co podobno zjadłeś w tej restauracji. Nawet jeśli nie sam to zjadłeś tylko we dwoje, to i tak jest to duża ilość. Napisz nam jak ty to robisz ? ...a może tylko smakujesz te potrawy i nie zjadasz ich w całości ?! cdn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lion napisał:
Panie Redaktorze! Jedzenie może być co najwyżej sytne lub sycące. Syty to jest cżłowiek jak się naje. Pozdrawiam.
Kontynuując swój post # 7 odniosę się do powyższego postu forumowicza "lion". Zgadzam się z twoim postem "lion" w całości. Berbeluch bardzo często popełnia różnego typu błędy w swoich "recenzjach". Wiele razy to opisywałem, ale to jak groch o ścianę. On (berbeluch) zwyczajnie tego nie rozumie, bo wątpię że robi te błędy celowo. Od siebie dodam kilka błedów jakie popełnił w tej recenzji berbeluch. Takie błędy występują w każdej jego "recenzji". Berbeluch ma zwyczajny problem z budową poprawnych zdań. Oto przykłady z tego artykułu: "Ale od początku. No i się zaczęło. Na szóstkę." Co to są za "zdania" ?! Ja się pytam. Podobno berbeluch napisał jakąś książkę. To osoba która sprawdzała mu błędy miała pełne ręce roboty ! ...albo "karp w śmietanie", raz jest napisany w cudzysłowiu a drugi raz bez. Berbeluch sam nie wie kiedy go stosować, ten cudzysłów oczywiście. Przyznać jednak trzeba, że nauczył się on poprawnie nazywać i pisać nazwę pewnej kawy, wreszcie ! cdn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- dwa kufle piwa ...kto później kierował autem ? Oni przyjechali chyba busem (tak jakoś wynika z tekstu).Przecież jazda busem jest chyba tańsza od podróży własnym samochodem.No i jeśli ma się w planie i piwko i wódeczkę.....No chyba że niedojedzone strawy ma się zabrać z sobą,to istotnie chyba lepiej autem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie recenzje świetnie napisane i bardzo przydatne - zobowiązuję sie pierwszy kupić je zebrane w wydaniu ksiązkowym. Dziękuję i prosze o więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre ! Gratuluję poczucia humoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarłok napisał:
- dwa kufle piwa ...kto później kierował autem ? Oni przyjechali chyba busem (tak jakoś wynika z tekstu).Przecież jazda busem jest chyba tańsza od podróży własnym samochodem.No i jeśli ma się w planie i piwko i wódeczkę.....No chyba że niedojedzone strawy ma się zabrać z sobą,to istotnie chyba lepiej autem
Nie sądzę, sam dobrze przecież wiesz jak było. Za taką niespotykanie pochlebną recenzję coś się przecie należy, prawda ? ...może pokoik na górze, gratis oczywiście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ile jadu w was ludziska, napisał chłopina recenzje , można się zgadzać albo i nie . Parokrotnie miałem inne zdanie, ale to nie powód ,żeby wypisywać tu pierdoły takie Każdy ma swoje zdanie , ja się cieszę, że powstają takie recenzję restauracji z naszego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żarłok napisał:
- dwa kufle piwa ...kto później kierował autem ? Oni przyjechali chyba busem (tak jakoś wynika z tekstu).Przecież jazda busem jest chyba tańsza od podróży własnym samochodem. No i jeśli ma się w planie i piwko i wódeczkę..... No chyba że niedojedzone strawy ma się zabrać z sobą,to istotnie chyba lepiej autem
Sądząc po "stylu" powyższego postu, można wnioskować że sam berbeluch "zaszczycił" nas tym postem. Nick też by się zgadzał...żarłok. Znaczy się że coś jest na rzeczy z tą jazdą "na podwójnym gazie", skoro tak zareagował. Berbeluch bardzo często lubi zaczynać swoje zdania od > No <. Cytat z tego artykułu: " No i się zaczęło." Berbeluch jest bardzo przewidywalny Jak widać berbeluch inteligencją nie grzeszy, ale za to obżarstwem jak najbardziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sss napisał:
Boże ile jadu w was ludziska, napisał chłopina recenzje , można się zgadzać albo i nie . Parokrotnie miałem inne zdanie, ale to nie powód ,żeby wypisywać tu pierdoły takie Każdy ma swoje zdanie , ja się cieszę, że powstają takie recenzję restauracji z naszego regionu
Więc o co ci chodzi sss ? Przecież można się zgadzać albo nie, sam tak piszesz. Każdy ma swoje zdanie i je wyraża na forum. Zatem przestań jęczeć ssssssssss, albo raczej syczeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z życia wzięte... Ogólnie znaną sprawą jest to, że ludzie różnie się wypowiadają. Przede wszystkim zależy to od wykształcenia każdego człowieka. (...ale nie tylko, od kultury też wiele zależy.) Ci z wykształceniem podstawowym najczęściej odpowiadają > No <. Ci z wykształceniem średnim odpowiadają > Tak <. ...a ci z wyższym odpowiadają > Oczywiście <. ...a ty berbeluch jakie masz wykształcenie, wySZSZe ? Berbeluch odpowiada: No !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Sądząc po "stylu" powyższego postu, można wnioskować że sam berbeluch "zaszczycił" nas tym postem. Nick też by się zgadzał...żarłok. Znaczy się że coś jest na rzeczy z tą jazdą "na podwójnym gazie", skoro tak zareagował. Berbeluch bardzo często lubi zaczynać swoje zdania od > No <. Cytat z tego artykułu: " No i się zaczęło." Berbeluch jest bardzo przewidywalny Jak widać berbeluch inteligencją nie grzeszy, ale za to obżarstwem jak najbardziej. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1366548667' post='760755'] Sądząc po "stylu" powyższego postu, można wnioskować że sam berbeluch "zaszczycił" nas tym postem. Nick też by się zgadzał...żarłok. Znaczy się że coś jest na rzeczy z tą jazdą "na podwójnym gazie", skoro tak zareagował. Berbeluch bardzo często lubi zaczynać swoje zdania od > No <. Cytat z tego artykułu: " No i się zaczęło." Berbeluch jest bardzo przewidywalny Jak widać berbeluch inteligencją nie grzeszy, ale za to obżarstwem jak najbardziej.
Tym razem to nie berbeluch pisał.Pisałem ja,żarłok i proszę nie ubliżać mi od berbeluchów.Berbelucha osobiście nie znam.A że zaczynałem zdania od NO-chyba udzieliło mi się czytając recenzję berbelucha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak... ...jasna sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taki sam z ciebie berbeluch ,penisa ci nie widac jakpiszesz sfoje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generalnie żarcie jest dobre, podobnie jak w restauracji "Tukan" w Poniatowej, przygotowują to lokalne kuchary, cała Poniatowa ich zna i wiadomo czego dobrego można się spodziewać, mogę polecić zarówno Pod Kogutem jak i Tukana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...