Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Rarytas w Piaskach (recenzja)

Utworzony przez user, 13 października 2013 o 09:13 Powrót do artykułu
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/nagraniemonitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W mojej ocenie jakość kuchni w Rarytasie w Piaskach jest słaba. Szczególnie jeśli weźmie się ich cenę. Dość częto bywałem w Piaskach. Z trzech punktów wydawania strawy najbardziej smakowały mi pieczone kurczaki. Może otoczenie punktu budziło pewne zastrzeżenia jednak smak kurczaka i cena (można kurczaka zjeść w innym otoczeniu).
0
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może.) być trochę zamazane
0
jem często w Rarytasie. Z tego co widzę - nie tylko ja. Jedzonko smakuje super - jakby tak nie było to nikt by tam nie przyjeźdżał.
0
Nagranie z miejskiego monitoringu brutalnego zabójstwa studenta zobaczcie na retrix.pl/nagraniemonitoring Zastanawiam się jak takie nagranie mogło wyciec z sieci?  
0
Jadłam tam flaki ale to były lata sziśćdziesiąte.Więcejtak dobrych flaków i pierogów z podrobami nie spotkałam w żadnej restauracji
0
Lokalizator satelitarny to lipa skasują was 4,45 plus Vat po wpisaniu tylko za wyslanie SMS
0
I cóż ja mam na to powiedzieć?... Szkoda...
0
0
A ja lubię pierożki z mięsem bardzo pyszne. Mąż jadł schabowego z ziemniaczkami i uszło panierki sporo za duzo ale ok... Zawsze jak jestesmy w ponlizu zajezdzamy :) pozdro 600
0
Najwazniejsze ze wladzy piaseckiej smakuje
0
niedziela bez obiadu w Rarytasie to dzień stracony..............mniammmm
0
Przystawka na zimno, druga na ciepło, zupa i drugie danie, a to wszystko razy dwa za 120zł to dużo?  Zwłaszcza, że wołowina w śmietanie to absolutny "rarytas"  :)
0
Najwazniejsze ze wladzy piaseckiej smakuje
wszy6stko zezrą jak za darmochę co widać
0
a mnie smakuje - wprawdzie to nie sieczkarza smak ale nie jest źle i cenowo przystepnie
0
 Jadłam bigos z "Rarytasu" ,przepyszny .Polecam wszystkim .  
0
Rarytas jest najlepsza restauracja w okolicy .Ja i moi znajomi jestesmy zachwyceni smakiem potraw jakie tam sa przyrzadzane.OSobiscie wiele razy bylem tam na weselu i kazdemu smakowalo.zawsze bedziemy milo wspominac to miejce i napewno odwiedzimy je jeszcze nie raz
0
W rarytasie latem fruwają po sali (i kuchni) wielkie muchy , :(
0
Z muchami absolutnie nieprawda,zawsze jest tam czysciutko jestem czestym klientem więc wiem co mówię
0
"gentleman" zapraszający kobietę do knajpy wyliczający ile wydał na jej ugoszczenie. Dno kompletne , podobnie jak jego przepisy na sałatki z mrożonek polecane w lubelskiej gazecinie
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: