Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Siwy Dym w Celejowie (recenzja)

Utworzony przez wujot, 20 października 2013 r. o 14:35 Powrót do artykułu
Polecam tą karczmę! chyba najlepsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem tam kiedyś na deserze w niedzielę-jeszcze nigdy w żadnym lokalu kelnerzy nie byli tak bezczelni jak tam. Chyba chcieli zamknąc lokal godzinę wcześniej bo non stop wywierali presję na gości,żeby zjedli w pośpiechu i wyszli.Chamstwo niebywałe-gasili nawet światła w rejonach sali gdzie nie było klientów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez bylam tam wczoraj wieczorem, rosol przesolony, ale to chyba kwestia gustu, pyszne pierogi z miesem w sosie kurkowym, podobnie jak placek po zbojnicku, ale ogolne dobre wrazenie lokalu popsula wczoraj kelnerka. Ludzie z takim nastawieniem nie powinni pracowac z klientami, wzdychanie podczas przyjmowania zamowienia, mina jakby byla w pracy za kare, a podajac herbate uderzyla czajniczkiem o stol. Nie wiem, moze szef placi grosze, ale przy takim podejsciu raczej nie ma co liczyc na napiwek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tarta tartain?   http://czysmakuje.blogspot.com/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby chwalić załogę knajpy, to wpierw trzeba ją wyszkolić i zainwestować w ludzi. A z tym właściciele Siwego Dymu mają ogromny kłopot. Dopóki tego nie zmienią, to i ja dłuuugo tam nie zajrzę. Lipa!:-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam tą karczmę! chyba najlepsze jedzenie jakie kiedykolwiek jadłem.
Chyba jesteś właścicielem tej Karczmy ja byłam tam 1 raz i więcej nie wrócę, jedzenie kiepskie obsługa niechętna. Często jeżdżę tą drogą i widzę 1, 2 samochody więc  szału nie ma, a wręcz przeciwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba jesteś właścicielem tej Karczmy ja byłam tam 1 raz i więcej nie wrócę, jedzenie kiepskie obsługa niechętna. Często jeżdżę tą drogą i widzę 1, 2 samochody więc  szału nie ma, a wręcz przeciwnie.
  Widzisz a ja wrócę. Z miłą chęcią. Zresztą byłam tam już nie raz i nie dwa. Jedzenie było za każdym razem wyborne. Miałam okazję jeść i te pierogi z mięsem w sosie kurkowym, o których mowa w artykule, ... mmmmm.... pyszność.   A i na obsługę złego słowa nie mogę powiedzieć.   W Lublinie za to polecam Gospodę u Kowalskich. Pysznie i do tego tanio.   Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet "Pilsner” za 7 zł nie pomógł na to tłuste danie.
  ehhh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie wstrętne. W gulaszu była namiastka miesa (jeden malutki kawałeczek miesa wielkosci małej łyżeczki do kawy). A na danie czekalismy dwie godziny. Obsługa podchodzi do klienta po 30-40 minutach. Nie wstąpie tu już nigdy. A często tamtędy przejeżdżam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsługa łaskę robi że podchodzi jak na MIŚ-iu. Jedzenie nic specjalnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając te wszystkie wpisy postanowiliśmy się tam wybrać ja zamówiłem Kociołek dla mnie i żony (doradzila nam go kelnerka) pierogi z mięsem i kaczke z dodatkami . Porcję duże, a jedzenie smaczne. Nasza kelnerka nic dodać nic ująć pełen profesjonalizm Na pewno tam wrócimy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba negatywne komentarze pisze konkurencja..... bo Siwy Dym to restauracja, kóra nie ma niczego sobie do zarzucenia! Pyszne jedzenia, idealna obsługa, ceny na poziomie! Siwy Dym - restauracja gona polecenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siwy Dym w Celejowie kocha się od pierwszego spotkania. :) Dancingi za darmo dla pań w piątki, zaś dla Panów 10 zł, a zabawa do samego rana. Na dole zespół, na górze DJ. W sobotę i niedzielę zazwyczaj wesela. Jedzonko i napoje oraz drinki na najwyższym poziomie. Bardzo miłą obsługa oraz dobra ochrona, która nie pozwoli, by stała Ci się krzywda. Parking duży, ale Siwy Dym zdobył taką sławę, że okazuje się być niewystarczającym! Ogółem wnętrze piękne, drewno zachwyca. Polecam gorąco !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poza niemiła obsługa ktora laske robi ze cos podadza i wrazeniem ze pracuja tam za kare wszystko w pozadku personelu nawet do kebaba bym nie przyjoł!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z komentarzem poniżej. Obsługa bardzo nie miła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj zatrzymaliśmy się w tej restauracji po dłuższej niebytności i muszę ze smutkiem stwierdzić, że poziom się obniżył. Pani kelnerka była bardzo miła, ale kucharz chyba jest zbyt niecierpliwy, bo przysmażane ziemniaki z ziołami i placki ziemniaczane położył na zbyt zimny tłuszcz, bo ociekały jak źle wykręcone gąbki i nie zachęcały do jedzenia. Surówki nie pachniały świeżością, a surówkę z pora "pamiętałam" jeszcze następnego dnia. Przykre, bo do tej pory nie miałam takich zastrzeżeń a jadłam tam kilka razy. Zofia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super jedzonko. Super jedzonko. Fajne miejsce. Sałatki, dania mięsne, duże porcje, można się najeść do syta. Klimat, obsługa itd. Jest sporo miejsca, można dokonać rezerwacji. Parking oświetlony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...