Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Restauracja Zaścianek w Lublinie (recenzja)

Utworzony przez Pan Józef, 6 lipca 2013 r. o 20:55 Powrót do artykułu
Panie Waldku, bardzo lubię czytać Pana recenzję, są zazwyczaj bardzo trafne. Mam prośbę, czy mógłby Pan przeprowadzić rewizytę w Marzanie? Ciekaw jestem czy coś poprawili, pewnie nie, ale to Pan najlepiej sprawdzi. pozdrawiam\Józef
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uuuuups, że tak powiem! dziękuję za recenzję! pomyśleć, że zastanawialiśmy się nad tym miejscem na imprezę rodzinną.... Kaczka jest wspaniala, ale pod warunkiem, ze ktos unmie ją przyrządzić. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a możeby tak recenzja zajazdu HETMAN w Łuszczowie Drugim przy trasie DK82 Lublin-Łęczna bo straszne pustki widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja chwalę sobie Zaścianek... imprezy są super, jedzenie smaczne. Młody szef kuchni pewnie się zestresował wizytą i kaczka nie wyszła, bo miałem okazję tam właśnie ją jeść i była wyśmienita... ocena *** dla nowego lokalu od P.Sulisza to i tak dobrze...pozdrawiamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając tę recenzję odniosłem wrażenie, że autor, gdzieś w głębi, ma dziwne mniemanie o własnej wartości . . . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Recenzji dowiedziałem się ile potrafi zjeść jeden człowiek, na deser pierogi :):)... a poważnie, to sam tam zajadę dnia któregoś i wyrobię sobie opinie. Samo miejsce wygląda z ulicy zachęcająco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście bardzo polecam zaścianek zarówno na obiad, jak i imprezy. Byłem tam na weselu i było świetnie. Super sala i pyszne jedzenie. Oby więcej takich lokali :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Zascianku Obsluga 6+, jedzenie 5+, wyglad lokalu 6....prawda ze niezla srednia wychodzi  ? (bylem na weselu,widzialem,sprobowalem) :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Waldku, bardzo lubię czytać Pana recenzję, są zazwyczaj bardzo trafne. Mam prośbę, czy mógłby Pan przeprowadzić rewizytę w Marzanie? Ciekaw jestem czy coś poprawili, pewnie nie, ale to Pan najlepiej sprawdzi. pozdrawiam\Józef
Też na to czekam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mógłby odezwać się do mnie ktoś kto miał albo był tam na weselu? Bardzo proszę o pomoc :) i kontakt na zuzusiia@o2.pl Pozdrawiam :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam gościem u koleżanki, robiła wesele na 80 osób w Hetmanie pod Lbln, dojazd dobry bo blisko do centrum Lublina, pozytywy to dobry dojazd, swojskie jedzenie, z kategorii "obiad jak u mamy" - jak dla mnie to na plus – sala calkiem spora, więc tłoku na parkiecie nie było. Wg mnie tylko stoły mogłyby być inaczej ułożone, ale ogólnie wrażenie dobre, a sam klimat wesela był super i dobrze się bawiłam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma Hetman Do Zaścianka ??? Szczerze też bywam w Restauracji Zaścianek i złego słowa nie powiem pozd warunkiem że w Kuchni jest ten młody człowiek (Szef kuchni ). jednego dnia byłem i smakowało mi pochwaliłem do kelnera i odpowiedział mi że Szef Kuchni przyżądzał. Natomiast drugiego dnia kiedy umawiałem właśnie z nim imprezę on tego robić nie mógł, Kończąc rozmowę dostaliśmy już jedzenie i po samym wyglądzie wiadomo było że robił to ktoś inny, w kazdym razie impreze zamówiłem. Miałem wielkie obawy ale wszyscy moi pracownicy byli bardzo zadowoleni i jedzenie chwalili. Obsługa też w miare okeyy. Lokal będe polecał i na pewno jeszcze nie raz tam wrócę. pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaścianek jest w okolicy oczyszczlni ścieków jak z zapachami w powietrzu bo jak byłam to wyczuwałam-jak w godz wieczornych nie przeszkadzał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obsługa nas okradła z jedzenia i nawet tortu powiem szczerze nie polecam-sam manager miał tego dnia 9 komunii w tym lokalu i nie raczył być co nam obiecywał-SZCZERZE-NIE POLECAM-zapłaciliśmy za osobę 140 zł i miało być na bogato-z czego tort i gościńce nasze-zresztą ciasto tam też było do bani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo gorąco polecamy!  ***s://***facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png :)  nasze wesele odbyło się pod koniec kwietnia tego roku. przez całe dwa dni nasi goście bawili się wspaniale. jedzenie przepyszne i bardzo gustownie zaprezentowane. szczególne wrażenia zrobił na naszych gościach płonący udziec!  ***s://***facebook.com/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png :)  obsługa miła, profesjonalna i rzetelna. nie było również problemu z komunikacją w języku angielskim - część naszych gości była z anglii. nawet po wielu godzinach zabawy, mimo zmęczenia obsługa była uśmiechnięta i pomocna. p an manager Łukasz był otwarty na nasze sugestie w okresie przygotowań, bardzo komunikatywny i pełen entuzjazmu. wytrwale i cierpliwie wysłuchiwał pomysłów panny młodej. chętnie również dzielił się swoim doświadczeniem i doradzał gdzie mógł. lokal jest położony w dogodnej lokalizacji - w granicach miasta. na tyłach jest ogród gdzie dzieci mogą pobiegać lub się pobawić, natomiast dorośli mogą zaczerpnąć świeżego powietrza. dodatkową zaletą są pokoje na piętrze. jeden pokój przeznaczony był dla nas młodych, natomiast drugi był dobrym rozwiązaniem dla zmęczonych gości lub dzieci. na tym samym piętrze jest mniejsza sala, która jest idealna na małe poprawiny. zapewnia on maksymalną prywatność - oddzielne zejście na ogród, dwie łazienki.  bardzo serdecznie dziękujemy za pełen profesjonalizm i wspaniałą atmosferę! magda i piotr mazur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z czystym sumieniem polecam Restauracje Zaścianek. Karta pyszna. A d la kobiet zapracowanych jak ja idealna alternatywa na pomoc w organizacji rodzinnych jak to się mówi "domowych pieleszach ". Świetna sprawa. Jestem na tak w 100%. Pełna profesjonalna obsługa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super lokal ! Gorąco polecamy !! Chrzciny udane ! Duże, smaczne, porcje jedzenia . Pyszne kolorowe ciasta. Miła, uśmiechnięta, zaangażowana obsługa !! Dodatkowo udostępniony pokój , duża wygoda przy małym dziecku ! Przyjazne miejsce na następne imprezy!!  DZIĘKUJEMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super miejsce :)robiłam z mężem chrzciny dla synka,bardzo fajne i wyjątkowe miejsce,pyszne jedzenie,przemila i profesjonalna obsługa   Zascianek ma swoj klimat, jest to miejsce,do którego warto wracac :)bardzo gorąco polecam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tak cudownego miejsca,robiliśmy malutkie urodziny i to jak nas Pani obsłużyła -BAJKA,a to już rzadkość w Lublinie , zdobyli Państwo stałych gości ,napewno zajrzymy jeszcze nie raz. Bardzo przyjazna atmosfera ,cudowna Pani z obsługi ,jedzenie- poprostu poezja   Wszyscy zadowoleni bardzo bardzo . Dziękujemy serdecznie kucharzom i obsłudze;) do zobaczenia niebawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze nie polecam. Byliśmy na balu Andrzejkowym w dniu 24-11-2018. Cena 240zł bez alkoholu. Impreza rozpoczęła się o godz 19.00 ale zakończenie było mocnym zaskoczeniem dla wszystkich gości. kilka minut po godz 2 w nocy zespół po prostu zakończył i nie było mowy o dalszej imprezie. Gości tłum również na parkiecie. Organizator w zasadzie nie chciał rozmawiać o całej sytuacji. Tego typu imprezy zazwyczaj trwają do godz 3-4 rano i wszyscy są zadowoleni. Tym razem słysząć wypowiedzi wychodzących gośći myślę, że wpłynie to mocno na opinię o tym lokalu. Jeśli chodzi o zaspół to również nie można zbytnio ich pochwalić za jakość i sposób prowadzenia imprezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...