Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sezon na grzyby - zbieracie?

Utworzony przez aneczka321, 22 października 2012 r. o 20:51
W przyszły weekend wybieram się z mężem na grzybobranie, mam nadzieję, że pogoda jeszcze dopisze, bo w zeszły weekend udało nam się troszkę nazbierać, ale nie dużo, bo nie wiedzieliśmy gdzie dokładnie warto pojechać. Zbieracie grzyby, co z nich pysznego gotujecie? ja uwielbiam w każdej postaci, ale te co zbiorę najczęściej marynuję, żeby podjadać całą zimę gdzie można na lubelszczyźnie zjeść pyszne świeże grzyby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z grzybów obowiązkowo przyrządzam zupę grzybową-bez tego ani rusz:) I ten rewelacyjny aromat....Zapewne można zjeść świeże grzyby,ale gdzie konkretnie to nie wiem.Zapytaj kogoś z Lubelszczyzny albo okolic,a może ktoś się tutaj zgłosi:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z grzybów najczęściej przyrządzam sosik, do tego ziemniaki i mięso, ale tak na prawdę wystarczy sam sos i ziemniaki żeby poczuć ten przepyszny aromat. Czasem marynuję, ale to się zdarza rzadziej. Wolę takie świeże do sosu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie jest tyle grzybów że mam ich już powoli dosyć Można powiedzieć że en rok wyjątkowo urodzajny w grzyby... Nie pamiętam żeby w tamtym roku tyle było
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie nawet jak są grzyby to jedynie suszę bo nie umiem gotować ale ostatnio jak byłam z mężęm na weekendowej wycieczce to jadłam w restauracji Sitarska barszcz czerwonyz pierożkami z serem i kurkami, WYŚMIENITY!, nie jadłam jeszcze nigdy czegoś tak pysznego, próbowaliśmy zrobić taki w domu, bo do kurek mamy dostęp bez problemu, ale niestety nie wyszło nam tak dobre. Na szczęście nie mamy daleko to jeszcze kiedyś wyciągnę męża na wycieczka na barszczyk:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Sitarskiej miałam okazję zasmakować w tamtejszej kuchni i wybór padł właśnie na danie z udziałem grzybów-eskalopki w sosie z kurek z buraczkami, niebo w gębie Nawet nie próbowałam robić w domu, bo pewnie i tak by tak nie wyszło. Na prawdę warto przejść się do Sitarskiej ze względu na ich kuchnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Sitarskiej miałam okazję zasmakować w tamtejszej kuchni i wybór padł właśnie na danie z udziałem grzybów-eskalopki w sosie z kurek z buraczkami, niebo w gębie Nawet nie próbowałam robić w domu, bo pewnie i tak by tak nie wyszło. Na prawdę warto przejść się do Sitarskiej ze względu na ich kuchnię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oprócz zupy grzybowej, naleśników z grzybami i grzybków marynowanych robię przepyszne gołąbki z grzybami  moja siostra nie je mięsa i wreszcie mogę zrobić pyszne danie nawet dla niej, przyznaję że te gołąbki smakują mi jeszcze bardziej niż mięsem :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...