Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ulubione slodycze

Utworzony przez papacarlito, 13 marca 2016 o 16:28
Hej. Jakie są Wasze ulubione słodkości? Sam jestem wielkim fanem czekolady :() 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uwielbiam wszystkie cukierki czekoladowe z alkoholem ;), wedlowskie baryłki z likworem oraz gorzką czekoladę. Tej z orzechami też nie odmówię,rodzynki w czekoladzie oraz wiele innych.  :)
0
Ja również lubię słodycze z alkoholem. Moje ulubione to czekoladowe baryłki z alkoholem Wedla chociaż na nie akurat nie pozwalam sobie za często. Są to najlepsze czekoladki z alkoholem w sklepach ale nie są niestety takie tanie.    Inne moje ulubione słodycze to: czekolada deserowa jedyna czekolady nadziewane truskawkami cała seria Karmellove ( czekolady plus ptasie mleczko) batoniki oki oraz torcik wedlowski
0
Nie wyobrażam sobie dnia beż żelków (jestem od nich uzależniona - są pyszne). Zazwyczaj kupuję te, któe zostały wyprodukowane przez firmę "Gusto" (najsmaczniejsze są "REKINY"!).
0
Jedynie czekolada mleczna, nic innego mi ze słodyczy nie podchodzi :) Dobre czekolady to według mnie Lidt, Milka, Wedel.
0
Mi smakuje czekolada z chili
0
Nigdy nie moglam się przekonać do czekolady z chili. Nigdy nie poróbowałam. Moze dlatego,że czekolada taka ma zawartość kakao 90%, a ja wolę trochę delkatniejsze czekolady. Najbardizej smakuje mi czekolada Wedla gorzka. Często również kupie sobie karmellove. Polecam szczególnie krem do smarowania kanapek Karmellove.Zawsze kupuję sobie z myślą,ze będę smarowała kanapki ale oczywiście wyjadam łyżką :D 
0
moja córka dostała takie urządzenie od babciu ******galerialucznik.pl/pl/p/urzadzenie-do-wypieku-ciastek-wm2339/1302 i nie ma innej opcji, aby w weekend nie powstały nasze "tradycyjne" cisteczka. szybko i sprawnie więc dlaczego nie. 
0
Patrzyłam na to urządzenie z galerialucznik.pl i świetny pomysł dla dzieciaków. Najprawdopodobiej kupie im taką maszynę do pieczenia ciastek, ponieważ robi się je naprawdę szybko, a szczerze mówiąc pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. 
0
Ja to pamiętam kiedyś potrafiłam zjeść całą czekoladę za jednym posiedzeniem. A teraz jakoś już mnie nawet nie ciągnie, więc skoro jest okazja do zrezygnowania z czekolady to jak najbardziej trzeba korzystać
0
Moją ulubioną słodkością jest szarlotka :) 
0
Czekolada, biała, mleczna, gorzka, w kadej postaci. Po prostu uwielbiam :)
0
Moimi ulubionymi słodyczami są krówki "Wypasione" od Pszczółki. Mają super konsystencje i są słodziudkie, pychota! 
0
śmieszne to urządzenie z galerialucznik, ale dla dzieci fajna sprawa jeśli jeszcze rwie się do takich rzeczy :D
0
gorąca czekolada z malinami i bitą śmietaną :)
0
Czekolada, ale dobrej jakości, musi być rzeczywiście słodka. Smakuje mi właściwie w każdej formie, również pitnej :D A jako że lubię różnorodność wszelkie bombonierki jak najbardziej też. :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: