Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybór ekspresu do kawy

Utworzony przez Kaja27, 13 maja 2014 o 10:59
Chciałabym kupić sobie ekspres do kawy (nareszcie :)) Mogę na niego przeznaczyć do 2,500zł, no i ma służyć do użytku domowego. Jaki możecie polecić? Co prawda czytałam dość obszerne opisy ekspresów i ic funkcji na kawywloskie.pl jednak nie mogę się na nic zdecydować. Na co poza funkcjami ekspresu i jego przeznaczeniem powinnam zwrócić uwagę, przy jego wyborze?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dwa...i pół tysiąca...za ekspress...do kawy...Nawet nie wiedziałem że są za takie pieniądze-co Ty jesteś Córka Kulczyka,czy Prezesa Orlenu???
0
Ja mam Siemens surpreso compact pure black.. Bardzo dobry - mam juz jakies 3-4 lata. Nie psuje się i robi dobrą kawusię - oczywiscie jesli ziarna są dobrej jakości...
0
Chciałabym kupić sobie ekspres do kawy (nareszcie :)) Mogę na niego przeznaczyć do 2,500zł, no i ma służyć do użytku domowego. Jaki możecie polecić? Co prawda czytałam dość obszerne opisy ekspresów i ic funkcji na kawywloskie.pl jednak nie mogę się na nic zdecydować. Na co poza funkcjami ekspresu i jego przeznaczeniem powinnam zwrócić uwagę, przy jego wyborze?   

0
Dobrze żeby miał ceramiczny młynek (nie ma wtedy problemu z przypaloną kawą), do tego możliwość wstawienia wysokich szklanek do latte, no i fajną opcją też jest odłączany pojemnik na mleko który można wstawić do lodówki ;) Zobacz też jak wygląda kwestia programowania ustawień itp. Co do modelu to ja mam Moltio od Saeco i jestem zadowolona także mogę polecić :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: