Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zajazd Alfred w Wysokiem (recenzja)

Utworzony przez zdzicho, 26 maja 2013 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Czytuje artykuły red. Sulisza od pewnego czasu i śmieszą mnie komentarze, pod każdym artykułem. Takiej "reklamy" i "antyreklamy" to nigdzie nie ma, tak prymitywnej i prostackiej zresztą. Dopóki, osoby opluwające dany lokal lub wychwalający go, nie zaczną pisać w sposób rzeczowy, tzn. oceniać każdą potrawę dokładnie, pisząc co było złego, a co dobrego i dlaczego, każdy komentarz należy traktować jako zwykły trolling. Ja się do tego przybytku na pewno nie wybiorę, bo sprzedaż nieświeżego, twardego mięsa, w lokalu gastronomicznym uznaje za zbrodnię. Jestem pasjonatem regionalnych kuchnii, znam się na ocenianiu jedzenia, więc wiem, o czym mówię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedzenie dobre ale z właściciela kawał chama. Nie raz spotkałam się z opinią, że panuje tam dyktatura a za byle drobnostkę potrafi sobie nieźle ulżyć na pracowniku. Chociazby dlatego nie mam szacunku dla tego człowieka. Osoba taka powinna być poważnym biznesmenem a nie byle burakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się właściciel do najmilszych nie należy zwłaszcza jeśli go ktoś zdenerwuje, potrafi się wyżyć na bogu ducha winnych pracownikach a nawet gościach, jak sobie chłop nie radzi powinien zatrudnić odpowiednią osobę która będzie tym kierować w godzinach największego ruchu, a nie takie coś jak za komuny teraz ma być miło i uprzejmie, płace to wymagam, poza tym jedzenie przeciętne zależy co się zamówi, ceny umiarkowane, wystrój bardzo ładny, obsługa OK, jednak w mojej opini warto tam tylko  przyjeżdżać gdy nie ma tego pseudo-macho-szefa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarz napisał ktoś,kto nie nadaje się do wykonywania tego zawodu,ja pracuję kilka lat i jestem bardzo zadowolony,a szef dba o gości,jak wszyscy którzy tam pracują.! :D                                                                                                                           
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szef jest super gość ja często tam bywam na imprezach dba o gości i pilnuje porządku,żeby tacy wszyscy byli!! ;D :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super miejsce! Fajnie się bawiłam. Właściciel chodził, rozmawiał z każdym- fajny gość. Polecam!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łasuch. Bardzo polecam ten zajazd,jedzenie pierwsza klasa,obsługa bardzo dobra.Pełny profesjonalizm zawsze chce się wracać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracowałam  tam , własciciel zero  poziomu intelektualnego , ale i  tacy kretyni żyją na  tym  swiecie .. no, no ...panie Ferdku,  udało się  panu ... proponuje  POSPŁACAJ  DŁUGI !..będziesz pan spokojnie spał , i może  będziesz lepszy  dla personelu...hahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając te opinie zastanawiam się co jest prawdą???Ja oceniam lokal 5, obsługę na  6 a jedzenie na 3.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesto przejeżdżaliśmy z Mężem i zawsze omijaliśmy ten Zajazd aż pewnego razu postanowiliśmy wstąpić tak z ciekawości,bo z zewnątrz robi niezłe wrażenie,i muszę przyznać że byliśmy mile zaskoczeni,bardzo smacznie,ceny przystępne,duże porcje,uśmiechnięta,miła obsługa. jeden minus to to że nie można płacić kartą :( Polecamy znajomym i sami jak tylko przejeżdzamy to zawszę wstępujemy na pyszne jedzonko. Ps. Polecam polędwiczkę wieprzową-jest pyszna. :)  Oceniam lokal na 5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam zajazd Alfred super miejsce jedzenie pyszne , obsługa sympatyczna aż chce się wracać. POLECAM a  soboty w szczególności polecam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako że jestem częstym bywalcem lokalu i bardzo smakują mi potrawy tam przyżądzane muszę stwierdzić (z pełną odpowiedzialnością), że gdybym był właścicielem "Zajazdu Alfred" i przyjechałby taki "Misio", który napisał te wierutne bzdury w swoim artykule to wyprowadził bym go za kaftan i taką lampe sprzedał, że zamiast na Lublin to do Biłgoraja by wysterował:-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gówno prawda....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie byłam jeszcze niestety w Zajeździe Alfred, ale byłam w Karczmie w Maciejowie,  gospodarze tak mnie ugościli, że ... no po prostu palce lizać :), pozdrawiam kochani :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracając a Przemyśla zajechaliśmy na obiad i szok ! Smacznie ,dużo,tanio i miła obsługa . Polecamy Goście z Gizycka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem niedawno  temu ,bylo super 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokal bardzo dobry mój zespół z którym wracałem z koncertu był zachwycony potrawami i obsługą oceniam na 6 z plusem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...