Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zakup garnków

Utworzony przez Marta, 29 lipca 2013 r. o 11:25
Hej! Wprowadzam się do nowego domu i organizuję kuchnię. Szukam porady a pro po dobrych garnków. W jakie warto zaiwestować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie polecam najwyższej klasy garnki marki Philipiak. Są niezwykle solidne i wyposażone w najbardziej praktyczne rozwiązania, które uczynią pracę w kuchni przyjemną i dużo łatwiejszą. Zachęcam do zadawania pytań oraz odwiedzenia strony www.philipiak.pl, gdzie także znajdzie Pani wiele cennych informacji.  PozdrawiamMarta Kowalewska_______________________Online Ekspert marki PHILIPIAK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie polecam garnki Philipiaka. Sa fantastyczne. Super sie w nich gotuje, sprzęt do gotowania na parze jest uniwersalny i niezastąpiony, patelnia nie przypala absolutnie nic. bardzo dobrze się myje i ładnie wyglądają. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej Justyna. A ty jak długo używasz takich garnków? Naprawdę sa takie rewelacyjne? Dużo za nie zapłaciłaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdecydowanie ja osobiście polecam garnki tescoma linia home profi, uzywam ich juz kilka lat, polecam wszystkim znajomym a oni polecaja dalej, zlej opinii nie slyszalem. Są z matowej stali, grube dna, można gotowac beztluszczowo:-), druga z firm to alza. Jeśli jestes z Lublina obie marki są do zobaczenia w hurtowni Markopol, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie można zapoznać się z oferta tych garnków oprócz strony internetowej? Zawsze wolę jak to się mówi "pomacać" i przekonać się na własne oczy jak wyglądają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za komplet zapłaciłam ok. 3 000 na pokazie, nie mam niestety wszystkich dostepnych elementów, kupiłam tylko czesc. Philipiak na pokazach oferuje sprzedaż na raty przez lukas finanse, także nie jest to jakis ogromny jednorazowy wydatek i w takiej formie naprawde warto zainwestowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam komplet z IKEI i jest świetny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z czego są wykonane te garnki? Czytałam na forum opinie o Philipiaku i ludzie bardzo sobie chwalą jakość. Naczynia Philipiaka mają też podobno dobrą gwarancję. Wiecie może na ile lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsze co slyszę o tej firmie, może dlatego, że jestem przyzwyczajona do swoich garnkow i nie interesuję się innymi firmami. Jeśli chcesz sprawdzonych produktów to mogę Ci polecić garnki z emalii olkusz, to polska firma z wieloletnim stażem na rynku. Mam też od nich czajnik i wszystko sprawuje się extra :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Garnki Philipiaka są objęte aż 20 latami gwarancji. Powstają one w oparciu o najnowsze technologie i badania medyczne przy wykorzystaniu doskonałych materiałów. Oprócz strony internetowej istnieje możliwość poznania pełnej oferty na specjalnie organizowanych pokazach. Czekam na Państwa pytania, chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Marta KowalewskaOnline Ekspert marki PHILIPIAK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie kupuj garnków na prezentacjach! To jes naciąganie... tylko w sklepach renomowanych należy je kupować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezentacja marki Philipiak to nic innego, jak dobra okazja do głębszego zapoznania z ofertą. Przypominam, że dysponujemy siecią salonów firmowych, a także prowadzimy sprzedaż w sklepach stacjonarnych oraz online. Pokaz nie jest zatem jedyną sposobnością kontaktu z naczyniami Philipiak. Pozwolę sobie nadmienić, że udział  w pokazie nie zobowiązuje do zakupu.    Pozdrawiam i czekam na Państwa pytania, Marta Kowalewska  Online Ekspert marki PHILIPIAK  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
albo na storepedia.pl ;) ja tam kupiłam markowe garnki dużo taniej niż klasycznie w sklepach.. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariolo,   Nie prowadzimy dystrybucji na podanej przez Ciebie stronie. Sprzedaż prowadzona jest w kanałach wymienionych przeze mnie powyżej.   Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polece garnki ze Stalgastu i patelnie Ikeowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidne garnki Kela możesz kupić, bo są wykonane z dobrej jakości tworzywa i mogą służyć wiele lat. Jeśli zastanawiasz się nad patelnią to zastanów się nad patelnią kamienną, ponieważ do niej nie przywiera jedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem je kiedyś i byłem nawet zadowolony, ale ostatnio dokonałem "wielkiego odkrycia" Kupiłem garnki i noże tutaj. Po prostu no bez porównania. Najlepsze. Tyle. Warto sprawdzić
Ostatnio edytowany 19 marca 2015 r. o 08:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo się słyszy o tej marce. Ja mam garnki z miej reklamowanej firmy i też są ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A takie pokazy to organizowane są często? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...