Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Co to jest ? Kto układał ten program?? Zboczeniec czy może modny POżądny STUDENT inaczej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co to jest ? Kto układał ten program?? Zboczeniec czy może modny POżądny STUDENT inaczej.
Widziałeś chociaż jeden z tych filmów? A może przeczytałeś recenzje (o ile potrafisz czytać)?
0
Tak się skłąda,że widziałem wszystkie filmy. Uważam je za dno. Ale niestety takie mamy morale w społeczeństwie.
0
Tak się skłąda,że widziałem wszystkie filmy. Uważam je za dno. Ale niestety takie mamy morale w społeczeństwie.
0
Co za wyważona ocena! Wszystkie filmy to wg pana, panie wielki znawco, to dno. Ja widziałem dwa: Po ślubie - mądry, poruszający obraz, obnażający wszechobecną hipokryzję i Wyspę kukurydzy - film, na który warto pójść dla pięknych krajobrazów i przesłania, że natura jest często silniejsza niż człowiek. Ale to fimy dla myślących ludzi.
0
Co za wyważona ocena! Wszystkie filmy to wg pana, panie wielki znawco, to dno. Ja widziałem dwa: Po ślubie - mądry, poruszający obraz, obnażający wszechobecną hipokryzję i Wyspę kukurydzy - film, na który warto pójść dla pięknych krajobrazów i przesłania, że natura jest często silniejsza niż człowiek. Ale to fimy dla myślących ludzi.
Odezwał się myślący. Kup sobie kalendarz to będziesz miał piękne krajobrazy.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: