Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

35. rocznica "Świdnickich Spacerów". Program obchodów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 lutego 2017 r. o 21:42 Powrót do artykułu
Mam nadzieję, że młodzieżówka SLD/ZSL/PZPR schowa się wtedy ze wstydu do wziętych przez zasiedzenie swoich urzędniczych nor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech teraz lewaki spacerują a ja będę w grupie odwzorowującej ZOMO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje że żadne kody i inne smrody nie popsują uroczystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wielką miłością bliźniego napełnione są te komentarze.Szczęść wam Boże pobożni świdniczanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz wnuczki solidaruchów muszą aby przeżyć, jeździć do warszawki do pracy...w agencjach, a te bardziej przedsiębiorcze też w pewnym sensie do agencji...zagranicznych ...taki los zgotowaliście im...;-((( A propos , gdzie główna uroczystość , czyli msza św...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bedzie pic nie uroczystosci. Mlodziez zgoniona ze szkol plus emeryci z placu no i oczywiscie wladze w komplecie. Prawdziwy marsz byl 5 go lutego! TVP klamie na potege!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...