Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Czerwony dywanik" na Dzierżawnej

Utworzony przez Dęciak, 29 sierpnia 2014 o 17:11
A kto bedzie go odkurzać ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No wygląda fajne, ale pomysł jest w mojej opinii tragiczny. Czy tego właśnie potrzebują mieszkańcy Dzierżawnej? Czy najbiedniejsze rodziny nie cieszyłyby się bardziej z podręczników? porządnych butów,by pokonać błoto. Kolejny "artystyczny" projekt, który zabiera zapewne mnóstwo kasy,po to by zamknąć nasze oczy na to co rzeczywiście ważne, na ludzi obok ich prawdziwe rozterki i rzeczywiste problemy, bo rzeczywistym problemem tej dzielnicy nie jest akurat tragiczne przejście/ przejazd... do przemyślenia drodzy Lublinianie;)
0
No tak dywanik miał być rozwinięty do godz. 20 a jest do tej pory. Więc teraz pada pytanie kto ma go sprzątnąć ??  
0
To się nazywa zamiatanie pod dywan.
0
Zapraszam dziś do obejrzenia tej wspaniałej twórczości. Brak słów po prostu. Dywan jest pozwijany, brudny, nie da sie wjechać autem na posesje. Jestem baaaardzo ciekawa kto teraz zrobi z tym porządek. Głupota i nic wiecej. Jedyną radośc z tego to mialy chyba tylko jedynie dzieci. Zresztą do dzis dnia maja zabawę bo rozszarpaują go na kawalki i wykorzystują do wlasnych zabaw :)
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: