Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Przyjdzie Mordor i

Utworzony przez Mzl, 11 marca 2015 o 22:21
Nie wiem jak Wy, ale ja będąc we Lwowie na Cmentarzu Łyczakowskim zobaczyłem tylko Polaków, którzy z trwoga patrzyli jak groby poczciwych obywateli polskiego Lwowa zostały zbezszczeszczone przez Ukraińców i na ich miejscu teraz istnieją kiczowate nagrobki komunistycznych notabli ukraińskiej SSR ..., widziałem w turystycznym autobusie tworzenie nowej zakłamanej historii, w której Ukraińcy jakoby zbudowali większość zabytkowych kamienic Lwowa, widziałem dwa pochody nacjonalistów ukraińskich ( rok przed wojna z ryskimi) po głównych ulicach miasta, widziałem zrujnowane śliczne domy Polaków, o które nikt nie dba bo po co .. To lachów ... widzialem wszechobecna korupcje, której winien jest kto ?? tylko i wyłącznie Ukraińcy ! Widziałem irracjonalna nienawiść do Polaków i przekonanie ( irracjonalne) ze wszystko co złe w tym mieście jest przez Polaków ... Sztuka GNIOT, tak jak cały wyssany z d...py temat książki i ciągła potrzeba dopieprzenia swoim??? rodakom....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak  miło  opluwać  Polaków,czy  za  komuny,czy  teraz,lewackie gadziny!
0
Mordor to zrobili Ukraińcy na Wołyniu.
0
A mi się spektakl podobał. Czy wyśmiewa Polaków? Nie wiem, raczej nie. Po prostu tacy jesteśmy. 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: