Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Anna Ficner-Ogonowska, "Alibi na szczęście"

Utworzony przez amożehania, 16 czerwca 2012 o 00:37
Właśnie przed chwilą skończyłam czytać tę książkę... Naprawdę mnie po prostu zniewoliła i nie mogłam się oderwać. Z jednej strony ciekawość nie pozwalała mi przestać, chciałam wiedzieć, co w końcu stanie się z Hanią i jaką kryje tajemnicę, a z drugiej strony czułam taki spokój, czytając tę powieść, spokój i dobroć, które wypływają z każdej jej strony. Naprawdę fajna powieść, taka kojąca, krzepiąca i do tego wciągająca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja rzeczywiście dałam się porwać tej historii od samego początku. Nieszczęśliwa miłość, wypadki, przyjaźnie i walka o bliskie relacje, to wszystko tematy wzięte prosto z życia i świetnie opisane przez dopiero przecież debiutującą autorkę. To jedna z tych książek od których nie możesz się oderwać i jak zaczniesz (a ma sporo stron) to czytasz do końca. To dobre alibi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zgadzam się w 100%. "Alibi na szczęście" to powieść, dzięki której odzyskujemy wiarę w ludzi. Książka sprawia, że zaczynamy wartościować, zastanawiać się nad rodziną, bliskimi. Wypływa z niej dobroć, życzliwość i szczerość. Polecam gorąco!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
That's the

Coach Factory Online

explanation airport guards

Coach Outlet Store Online

at New Delhi's Indira Gandhi International

Coach Online Outlet

Airport gave Sunday for

Coach Factory Online

detaining a man from the United Arab Emirates who allegedly had the

Coach Factory Online

tiny, big-eyed critter hidden in his underwear.The guards were

###### Online

conducting a routine pat-down of the Dubai-bound

[spam]

passenger when they discovered the rare, slender

Louis Vuitton Handbags

loris, according to Hemendra Singh, a spokesman for

Louis Vuitton Outlet Store

the Central Industrial Security Force.The loris

Longchamp Outlet Online

is a nocturnal primate that grows to no more than

Gucci Belt

10 inches (25 centimeters) long, according to the conservation group Edge of Existence. The species, native to Sri Lanka, is listed as endangered under the Wildlife Protection Act of India.Authorities found a second loris abandoned in a trash can. They sent both to wildlife authorities, Singh said.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
[spam] is askin [spam] by the family of a dru [spam] he university claims Champion should have refused to participate in hazing events. The university also says taxpayers should not be held liable ###### for what it calledChampion's imprudent learing Champion's name and holding FAMU Louis Vuitton Belts accountable for allowing hazing to go on for years.Champion died after being beaten by fellow band members aboard a bus parked ###### outside an Coach Factory Online han their secretaries. And Wall Street C.E.O.’s — the same ones who wrecked our economy and destroyed millions of jobs — still strut Coach Online Outlet e was among several speakers from the business world chosen to affirm Mr. Coach Factory Online Obama’s philosophy that t
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: