Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bajka: Teatralne kino na konfrontacjach

Utworzony przez KULTUROMANIAK, 9 września 2010 r. o 17:57 Powrót do artykułu
OD GODZ. 17 PRZEJRZAŁEM POWAKACYJNIE CHYBA ZE 30 TEKSTÓW W DZIALE KULTURALNYM TEGO PORTALU I STWIERDZAM, ŻE WIĘKSZOŚĆ TO JAKAŚ ŻAŁOSNA FASTRYGA, JAKIEJ WCZEŚNIEJ SIĘ TU NIE WIDYWAŁO. TEN TO JEDEN Z NIEWIELU PORZĄDNYCH. BARDZO PODOBAJĄ MI SIĘ TEŻ ARTYKUŁY "PAUL DI'ANNO I NEURONIA WYSTĄPIĄ W LUBLINIE" I "ZABAWA, KAFKA I SKANDALISTA MAZURKIEWICZ. DOBRZE SIĘ JE CZYTA I MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ WSZYSTKIEGO, CO POTRZEBA W DANEJ SYTUACJI. I JESZCZE DORZUCĘ FAJNĄ, ŻYWĄ RECENZJĘ PT. "INTERAKTYWNY PLAC ZABAW". WIĘCEJ TAKICH TEKSTÓW, WIĘCEJ TAKICH AUTORÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OD GODZ. 17 PRZEJRZAŁEM POWAKACYJNIE CHYBA ZE 30 TEKSTÓW W DZIALE KULTURALNYM TEGO PORTALU I STWIERDZAM, ŻE WIĘKSZOŚĆ TO JAKAŚ ŻAŁOSNA FASTRYGA, JAKIEJ WCZEŚNIEJ SIĘ TU NIE WIDYWAŁO. TEN TO JEDEN Z NIEWIELU PORZĄDNYCH. BARDZO PODOBAJĄ MI SIĘ TEŻ ARTYKUŁY "PAUL DI'ANNO I NEURONIA WYSTĄPIĄ W LUBLINIE" I "ZABAWA, KAFKA I SKANDALISTA MAZURKIEWICZ. DOBRZE SIĘ JE CZYTA I MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ WSZYSTKIEGO, CO POTRZEBA W DANEJ SYTUACJI. I JESZCZE DORZUCĘ FAJNĄ, ŻYWĄ RECENZJĘ PT. "INTERAKTYWNY PLAC ZABAW". WIĘCEJ TAKICH TEKSTÓW, WIĘCEJ TAKICH AUTORÓW!
Generalnie zgoda. Z wyjątkiem tekstu o teatrach, w którym wystepują takie kwiatki jak ten - Aktor face to face widz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł o filmach OK. Tylko jakieś dziwne hasło pod obrazkiem: Kadr z "Rosyjskie konfitury? .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo lubie recenzje filmowe podpisane agdy i ten artykuł też mi się podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram bizię - to jest to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...