Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biały Dmuchawiec - kontrowersyjny spektakl w Teatrze Osterwy

Utworzony przez bazia, 18 grudnia 2010 o 21:35
byłam i ... nie polecam. jak dla mnie- nie przedstawia to "podskórnego życia małej miejscowości" a jedynie jakąś karykaturę, która może ma śmieszyć, może zastanawiać, a tak naprawdę nudzi... co nie zmienia faktu, że wg części publiczności spektakl zasłużył na owację na stojąco. zupełnie tego nie kupiłam i nie ma w nim żadnej kontrowersji...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niestety wybralismy sie na ten spektakl, zenada...chyba dlugo nie odwiedze Teatru Osterwy, raczej pojade do Warszawy na cos.
0
Niestety, nie podzielam entuzjazmu krytyka, a łączę się w niezadowoleniu z osobami, które dokonały poprzednich wpisów...Pomimo starań aktorów sama sztuka wydała mi się nieco płaska, świat Białego Dmuchawca przedstawiony dość jednowymiarowo. Wyszłam bez refleksji i tego zamieszania w głowie i sercu, który czuje się po dobrych spektaklach. Nie muszę chodzić do teatru, aby słuchać serii wulgaryzmów, które niczemu w omawianej sztuce nie służą. Spektakl obejrzałam do końca z sympatii dla zespołu aktorskiego.Liczę na to,że autor dojrzeje do lepszych dzieł.Powodzenia!
0
Świetna sztuka! Spektakl taki sobie, ale tekst - rewelacja! Gorąco polecam. Masłowska, Lynch i cała reszta wymiękają.
0
Większego gówna nie widziałem. Szkoda bo poszedłem z polecenia. Ostatni raz.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: