Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilińska na 65-lecie filharmonii

Utworzony przez czepiacz, 6 listopada 2009 o 23:59 Powrót do artykułu
jest bardzo sexi
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JUBILEUM RZECZ ŚWIĘTA Ciekawe czy wszyscy, a w tym przypadku PiSmaki – czyli Dziennikarze – zdają sobie sprawę jaki poziom prezentuje muzyka w Lublinie? Brak rodzimych talentów po roku 1980 pokazuje na niedowład artystyczny od Urzędu Miasta przez Urząd Marszałkowski, co oczywiście ma wpływ na kadrę pedagogiczną wynikiem czego jest pieska muzyka. Zatrudnione dewotki na kierowniczych stanowiskach instytucji muzycznych Lublina nie a w stanie nic rozwinąć, a królująca KUL-awa muzyKULogia podrzuca degeneratów „artystycznych”, obskurny Instytut Edukacji Muzycznej wywołuje śmiech nad sztuką w Lublinie pokazując jej prawdziwe oblicze. Za kilka miesięcy ruszy szumna akcja medialno-artstyczna „ROKU CHOPINA” - co w niej pokaż Lublin? Oprócz płyt kupionych z gazetami to już chyba nic. Ewentualnie walną”artyści” flaszkę Chopin Vodka na stół, siądą z podpartą głową rękami i westchną żałośnie „Frycek, ja do ciebie nie mam głowy” i przy okazji inspirowani KULawymi teoriami Wydział Artystyczny UMCS-u uaktualni patronkę naukową zmieniając Jej personalia na  MARYJA KURIA – SKŁODOWSKA. Studenci tegoż Wydziału , rad nie rad pozdrawiać będą Kadrę Naukową niczym pluton znanym anielskim westchnieniem  „AVE MARIA” , sama zaś Kadra ucieknie się do znanego też oręża intelektualnego  „POD TWOJĄ OBRONĘ”  - tylko co zrobią w maju jak trzeba to będzie śpiewać? Takież najnowsze problemy przedstawia nieświadomemu Lublinowi KZ NSZZSOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZYUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY. Dodając do tego  popieprzone „AVE MARIA” Schuberta serwowane przez PALLOTYŃSKIE digital bells , które słyszy Lublin z UMSC włącznie jasno widać jak działa KULawy połŚWIATek NAUKOW Y – na co nie raz zwracał uwagę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW, a mimo upływu czasu reakcji brak. Przy takim KULawym poziomie muzyki goszcząca w Lublinie FILHARMONIA DOWCIPU nawet wysiada! I został jeszcze jeden problem –  Ulica też musi się nazywać MARYJA KURIA – SKŁODOWSKA  – przecież prowadzi prosto na KUL! Zostańcie z B(L)OGIEM PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW  [/b]
Ostatnio edytowany 7 listopada 2009 o 10:52
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: