Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bitwa Warszawska – ze znajomymi taniej

Utworzony przez crx, 28 września 2011 r. o 15:21 Powrót do artykułu
To ,że taniej to się chwali!Jednak filmów o tej tematyce już mam po dziurki w nosie!Wolę "HARRY POTTER"-a...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem dzis w kinie film 6.5/10, plus za efekty 3d które powiem szczerze całkem dobrze widać. Minus za sceny batalistyczne, szbykie ruchy kamerą przy 3d wyglądają kiepsko - mieni się w oczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam,że za mało jest polskich filmów historycznych,nie tylko tych bitew przegranych ale też niosących chwałę polskiego oręża i polskiej dominacji w dziejach europejskich. Takich jak Bitwa pod Kłyszynem i zdobycie Kremla z osadzeniem polskiego Królewicza na tronie carskim na Kremlu. Hołdy pruski i ruski( w tym roku 29 października mija 400-setna rocznica Hołdu ruskiego składanego przez cara Rosji WasylaIV Sujskiego Królpwi Polski Zygmuntowi III Wazie na Zamku Królewskim w Warszawie). Dość mam natomiast tej fantazji z Harrym Poterem, Gwiezdnymi wrotami lub taki8e tam inne bzdety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3D zupełnie do "D". Fatalnie nagrane, zniekształcenia, drży obraz. Nie mają pojęcia to niech nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HONOLULU — Fortifying one Chanel Bags of its key allies in the Persian Gulf, Coach Factory Outlet the Obama administration announced [spam] a weapons deal with Saudi Arabia Coach Outlet on Thursday, saying it had agreed to sell Coach Outlet Store F-15 fighter jets valued at nearly $30 Coach Factory Outlet billion to the Royal Saudi Air Coach Factory Online Force. The agreement, and the Coach Outlet administration’s parallel plans to Coach Outlet press ahead with a nearly $11 Coach Factory Outlet billion arms deal for Iraq, despite [spam] rising political tensions there, is dramatic evidence Coach Factory Outlet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...