Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Carte Blanche już na dużym ekranie: "Kina w Lublinie będą oblegane" (recenzja)

Utworzony przez jj, 24 stycznia 2015 r. o 15:07
Oblegany bo każda szkoła i liceum będzie obowiązkowo musiała pójść do kina, ogólnie mierzi mnie ta nahalna reklama tego filmu.... Pójde jak będę chciał a nie dlatego, że wszyscy idą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja poszedłem na ten film bo chciałem. Warto było. Film bardzo ujmujący za serce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Im później się pójdzie, tym lepiej będzie mniej ludzi...w multikinie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O swojej historii Maciej Bielik opowiada ze spokojem człowieka, który po prostu znalazł się w jakiejś nieciekawej sytuacji"    Białek ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie obejrzałam film. Z mojego punktu widzenia, jest on dobry i na pewno warto go zobaczyć. Przyklad na to, jak mozna opowiedzieć historie czyjejś tragedii, bez popadania w sztuczny patos czy łzawosc. Nie brakuje humoru. Na plus zaliczam rownież brak hollywoodzkiego zakończenia. Nasze miasto pięknie pokazane. Mozna spojrzeć na nie w zupełnie nowy i świeży sposob.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...