Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Carte Blanche już na dużym ekranie: "Kina w Lublinie będą oblegane" (recenzja)

Utworzony przez jj, 24 stycznia 2015 o 15:07
Oblegany bo każda szkoła i liceum będzie obowiązkowo musiała pójść do kina, ogólnie mierzi mnie ta nahalna reklama tego filmu.... Pójde jak będę chciał a nie dlatego, że wszyscy idą....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ja poszedłem na ten film bo chciałem. Warto było. Film bardzo ujmujący za serce.
0
Im później się pójdzie, tym lepiej będzie mniej ludzi...w multikinie!
0
"O swojej historii Maciej Bielik opowiada ze spokojem człowieka, który po prostu znalazł się w jakiejś nieciekawej sytuacji"    Białek ;)  
0
Wlasnie obejrzałam film. Z mojego punktu widzenia, jest on dobry i na pewno warto go zobaczyć. Przyklad na to, jak mozna opowiedzieć historie czyjejś tragedii, bez popadania w sztuczny patos czy łzawosc. Nie brakuje humoru. Na plus zaliczam rownież brak hollywoodzkiego zakończenia. Nasze miasto pięknie pokazane. Mozna spojrzeć na nie w zupełnie nowy i świeży sposob.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: