Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cesaria Evora zaśpiewa w Lublinie

Utworzony przez Solvig, 18 czerwca 2011 o 00:22
Koncert udany, jednak miejsce nieodpowiednie. Wstydźmy się za warunki panujące na hali globus (brak klimatyzacji, wiatraków), a raczej niech wstydza się osoby które stały za wybudowaniem i zatwierdzeniem projektu tego obiektu. PORAŻKA!!! Nawet nie ma porządnych wyjść..a w toaleci damskiej tylko gorąca woda. To takie moje pierwsze spostrzeżenie zaraz po koncercie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Krótko mówiąc wiocha. Artyści na najwyższym poziomie, warunki skandaliczne, nagłośnienie kiepskie. Płacąc za bilety 150zł nie muszę wysłuchiwać podziękowań dla ,,sponsorów,, bo nie po to przyszedłem. Globus należy skreślić jako salę do organizowania koncertów
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: