Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chór KUL zaśpiewa z Niemcami

Utworzony przez ZOŁZA, 30 sierpnia 2009 o 23:16
"REQUIEM WOJENNE 2009" KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY nie przechodzi obojętnie obok poczynań kościoła po roku 1980-tym, a dziś na temat wojenny jako, że 70-tka stuknęła. Od pewnego czasu TV Lublin serwuje reklamówkę "REQUIEM WOJENNEGO" Bebiamina Brittena. Słuchając tegoż fragmentu - nie trzeba nawet się wsłuchwac - można stwierdzić pewien postęp lubelskiej Filharminii. Na czym to polega? Obecny Dyrektor Artystyczny Piotrek Wijatkowski w cudowny sposoób stworzył nowe stanowiska - GĘSLI I iGĘŚLI II. W dalszej konsekwencji wygląda to tak, że najlepiej wystrojone z orkiestry są tylko panie, bo skrypce dogoniły gęśle, a Dyrektor Artystycznt może ino sprzątać salę. Aby ratować całą sytuację KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje "REQUIEM WOJENNE 2009" - dziś tylko libretto z nadzieją, że dyrektor Artystyczny skewśli kilka nut: ZBRODNIA I KARA: ZBRODNIA - to cuda wojenne dokonywane z armią Adolfa Hitlera. Kara - papiestwo... ... Josefa Ratzingera. ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM/ Rektorem ASC jest ************* *******************, tel. +** *** *** ***,www.***************/****.***, e-mail ************@*****.****. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISYÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"REQUIEM WOJENNE 2009" KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIĘ POLACY nie przechodzi obojętnie obok poczynań kościoła po roku 1980-tym, a dziś na temat wojenny jako, że 70-tka stuknęła. Od pewnego czasu TV Lublin serwuje reklamówkę "REQUIEM WOJENNEGO" Beniamina Brittena. Słuchając tegoż fragmentu - nie trzeba nawet się wsłuchiwać - można stwierdzić pewien postęp lubelskiej Filharmonii. Na czym to polega? Obecny Dyrektor Artystyczny Piotrek Wijatkowski w cudowny sposób stworzył nowe stanowiska - GĘSLI I i GĘŚLI II. W dalszej konsekwencji wygląda to tak, że najlepiej wystrojone z orkiestry są tylko panie, bo skrzypce dogoniły gęśle, a Dyrektor Artystyczny może ino sprzątać salę. Aby ratować całą sytuację KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje "REQUIEM WOJENNE 2009" - dziś tylko libretto z nadzieją, że dyrektor Artystyczny skreśli kilka nut: ZBRODNIA I KARA: ZBRODNIA - to cuda wojenne dokonywane z armią Adolfa Hitlera. Kara - papiestwo... ... Josefa Ratzingera. ZOSTAŃCIE Z B(L)OGIEM/ Rektorem ASC jest ************* *******************, tel. +** *** *** ***,www.***************/****.***, e-mail ************@*****.****. (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: