Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dokument „Pamięć obozów” w TVP1

Utworzony przez Piter, 22 listopada 2012 r. o 01:26 Powrót do artykułu
Film mocno dający do myślenia. każdy powinien obejrzeć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbardziej szokujaca rzecz jaka widzialem na ten temat. Film obowiazkowy, ale 18+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nabiera sensu stwierdzenie: ludzie ludziom ............... Po obejrzeniu mam do powiedzenia tylko jedno - jak można coś takiego wybaczyć????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstrząsający! Świetny dokument. I wszędzie ta przerażająca cisza tylko od czasu do czasu przerywana suchymi faktami lektora... Kazdy powinien obejrzeć. Tego się nie da wybaczyć... I jak można nazwać tych zbrodniarzy ludźmi? Nie zasłużyli na to miano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie kiedy będzie powtórka? może gdzieś w internecie można znaleźć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawdziwa lekcja przygnębiającej historii. Nic tak jednak nie przemawia do wyobraźni ludzi, jak autentyczny obraz. Ten dokument powinien być wielokrotnie powielany i przekazywany. Niemcy hitlerowskie powinny być zaraz po zakończeniu działań wojennych wymazane z mapy świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oberzałam ten przerażający dokument. To co czytałam we wspomnieniach mojej mamy brata, byłego więźnia Dachau, któremu "udało" się przeżyć ten nieludzki obóz zagłady, a który do końca życia został kaleką psychicznym i fizycznym, było przerażające. Ale to co zobaczyłam na tym filmie... to przechodzi wszelkie ludzkie wyobrażenia o tym, jak ludzie ludziom mogli zgotować taki los :-(( Zdaję sobie sprawę z okropności pokazanych na filmie, ale powinny to zobaczyć wszyscy, jako lekcję historii. Powinni nade wszystko obejrzeć ci, którym marzą się narodowo - faszystowskie zapędy!!! Prosimy o powtórkę filmu i o dogodniejszej godzinie i wcześniejszymi zapowiedziami emisji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dorota napisał:
czy ktoś wie kiedy będzie powtórka? może gdzieś w internecie można znaleźć?
znajdziesz ten film na portalu "chomikuj.pl" możesz go łatwo ściągnąć na kompa. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam nie ma tego filmu na chomik .pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iza napisał:
Wstrząsający! Świetny dokument. I wszędzie ta przerażająca cisza tylko od czasu do czasu przerywana suchymi faktami lektora... Kazdy powinien obejrzeć. Tego się nie da wybaczyć... I jak można nazwać tych zbrodniarzy ludźmi? Nie zasłużyli na to miano.
taaa... a ty tu jesteś akurat od ferowania czy komuś się powinno wybaczyć czy nie. twoja wypowiedź brzmi tak jakbyś "współczesnych" Niemców też obwiniała za Holokaust i im nie wybaczyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest umnie chomik and_4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...