Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dom weselny na 250 osób - SONATINA

Utworzony przez Gość, 29 listopada 2012 r. o 14:36
Chciałabym się dowiedzieć jakie są sale weselna w Lublinie i okolicach mieszczące około 250czy nawet do 300 osób. Obecnie najlepszą ofertę ma SONATINA w Dominowie i tam na razie planuje sobie urządzić moje wesele, ale jeszcze nie jestem pewna, może coś doradzicie? Ogólnie na 90% zdecydowana jestem na Sonatinę, jak chcecie zobaczyć salę dla porównania to zdjęcia są na www.sonatina.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale piękna sala ta Sonatina, ja z narzeczonym powoli też planujemy wesele i zapytamy tam o ofertę, ślub planujemy w 2014 więc chyba powinno być jeszcze dużo wolnych terminów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej się spieszyć, też tak myślałam, że jak planuje ślub w 2014 to będę miała jeszcze spory w wybór, a na przykład też rozważam wesele w Sonatinie i wcale już nie jest za dużo dobrych termiów, eh, że też to wszystko trzeba tyle wcześniej rezerwować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktoś jakieś real fotki z tej Sonatiny? na zdjęciach na stronie prezentuje się świetnie, ale z ciekawości chciałabym zobaczyć jeszcze zdjęcia "na żywo"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam zdjęcia z mojego wesela, podaj mejla to wyślę Ci na skrzynkę mam wiele ślicznych zdjęć, Sonatina ma idealne wnętrza do robienia zdjęć, ja jestem zachwycona nimi, polecam Sonatinę, na zdjęciach chyba najlepiej widać jak tam jest bajecznie pięknie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tutaj też masz kilka zdjęć Sonatiny: http://www.gdziewese...e/Sonatina.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, dzięki, dostałam też trochę zdjęć od samej Sonatiny, naprawdę mają profesjonalne podejście do Klientów swoich : D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę sporo dobrych opiniii o Sonatinie, chyba czas się tam wybrać, bo trzeba powoli rozglądać się z jakąś dobra salą : - )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba wystrój najbardziej mi się tam spodobał, bardzo elegancko, nowocześnie, byłam tylko kilka godzin na weseleu mojej przyjaciółki, ale zdecydowanie wrażenia na plus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiąc z mężem rekonesans po salach spisywaliśmy wszystkie koszty i Sonatina w naszym zestawieniu wyszła najlepiej, niskie ceny,a oferują naprawdę wiele, więcej niż inne sale. Zgadzam się też, że mają profesjonalne podejście do każdego zainteresowanego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze wydarzenia w Lublinie http://pulsmiast.pl/pl/lublin/artykuly/index.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, aż miło poczytać taki temacik na forum   mam same dobre wspomnienia, z Sonatiną bo miałam tam swoje wesele   eh...... chciałabym jeszcze raz przeżyć taką świetną i  udaną imprezę   życzę, aby wszyscy młodzi mogli mieć tak dobrze zorgnizowanie przyjęcie weselne jak i my
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie polecam sonatiny . byłam tam kiedyś i podali nam śmierdzącego karpia w galarecie to było okropne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja robiłam tam komunie ryba nie nadawała sie do jedzenia , paszteciki niestety też .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli ktoś poszukiwałby kamerzysty na wesele to polecam taki katalog ;)   http://www.filmy-wesele.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie bierz Sonatinę. I tak nie znajdziesz lepszej i bardziej profesjonalnej sali w tym Lublinie. Ja jestem z pod Krakowa. Moja żona już z Lublina. Zawiedziony byłem trochę poziomem sal weselnych w Lublinie, a Sonatina wypadła najlepiej, na szczęściej wszystko się świetnie udało, dobrze, że chociaż jedną salę profesjonalną i naprawdę ładną macie w tym regionie : )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm, opinie dobre, zaczynamy szukać z narzeczonym sali i chcemy miejsca, które też pomoże nam dograć wszystkie kwestie techniczne, czy będziemy mogli także tam poradzić się odnośnie paru kwestii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bierz śmiało :) Sonatina w porządku jest :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Sonatinie robila wesele moja siostra. Nie powiem było bardzo miło. Zwróciłem uwagę przede wszystkim na elegancki wystrój i profesjonalizm obsługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Sonatinie robila wesele moja siostra. Nie powiem było bardzo miło. Zwróciłem uwagę przede wszystkim na elegancki wystrój i profesjonalizm obsługi.
Zgadzam się, ze wystrój mają elegancki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...