Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Electric Nights 2010: Dużo artystów, mało odbiorców

Utworzony przez cabul, 9 października 2010 o 12:42
nic dziwnego, ze bylo malo ludzi, kto by chcial sluchac takich zespolow, same gwiazdy, szczegolnie 4 pierwsze buhahaha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
byłem, widziałem, słyszałem..i też jestem zaskoczony, że tak malo publiczności przyszlo
0
a co się dziwić, że mało ludzi na widowni, skoro przez całe wakcje prawoe wszytsko było za darmo a teraz trzeba płacić??
0
A JA NIE POSZEDŁEM, BO NIE LUBIĘ CHATKI
0
nie lubie tłoku , więc mi sie podobalo . granie było spoko
0
Nieźle było, tylko światła na Kulkach kiepskie
0
A JA NIE POSZEDŁEM, BO NIE LUBIĘ CHATKI
dziwię się, wg mnie chatka jest w porzo
0
Nie wiem czy to poprawi humor organizatorom ale słyszałam że na inym festiwalu w UFo byly kompletne pustki
0
jak przyszedłem przed szósta to przeżylem szok.. tak malo ludzi na widowni.. chyba kilkanascie.. a i tak pewnie wiekszośc to byli jacys muzycy i dzienjikarze.. ale pod koniec juz zrobilo sie troche lepiej.. przynajmniej pod scena.. i zabawa była niezla.. ide też dzis..
0
Nie tylko przy dużych gwiazdach można się świetnie bawić. Kto był kiedyś na koncercie Londynu w małym klubie ten wie o co chodzi. Co do Chatki żaka to coś w tym jest, że nie przyciąga dużej publiki.
0
tak, z tą chatka nie jest dobrze - ale tak to jest jak sie stawia na złych ludzi. chatke dobił linkowski pozbawiajac ją resztek klimatu. potem była chwilowa poprawa a potem znowu dół. w takich sprawach muszą pracowac ludzie z charyzmą, wiedza i pomysłami a jednoczesnie z luzem. tak jak w mediach - jak sie kultura i rozrwyką zajmują wyrobnicyy to zawsze i wszędzie jest d***
0
Czwartek wysuszył ludzi z energii, ochoty i pieniędzy:)
0
Magda napisał:
Nie wiem czy to poprawi humor organizatorom ale słyszałam że na inym festiwalu w UFo byly kompletne pustki
tak to prawda koło 100 osób do północy, a wtedy wszedł Czubala i przyprowadził kolejną setkę. drugiego dnia było lepiej, razem koło 250 osób. moim zdaniem i tak przynajmniej o połowę za mało
0
jefe napisał:
tak to prawda koło 100 osób do północy, a wtedy wszedł Czubala i przyprowadził kolejną setkę. drugiego dnia było lepiej, razem koło 250 osób. moim zdaniem i tak przynajmniej o połowę za mało
to w obsesji było 70 osób do północy? jak dodać do tego 30 w ufo to rzeczywiscie wyjdzie 100. cóż w obsesji nie byłam
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: