Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Festiwal Fart w Janowie Lubelskim - program

Utworzony przez Co za gość, 10 lipca 2014 o 15:57
FART? dość niefrasobliwa nazwa festiwalu ha ha ha. Isn't it?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nazwa sugeruje, że będzie stale podawana grochówka?
0
Proszę o zrobienie oddzielnych działów dla KAŻDEGO powiatu naszego województwa. To nie ma nic wspólnego z Kraśnikiem, więc nie wiem, dlaczego znalazło się w dziale poświęconym temu miastu i powiatowi.
0
fart jest tez polskim slowem i nikomu to nie przeszkadza
0
byłem w tamtym roku, jak pamiętam to było żałośnie pustki, lipa jednym słowem; nazwa większa niż cała impreza
0
fart, pis ...... pier.dzenie i si.kanie .....litości dla Polaków nie mają twórcy nazw. ciekawe jakiego są pochodzenia? czy są Polakami? głupota głupotą ale trwanie przy głupocie to już szczyt głupoty.
0
Dobrze że wyjechałem z tej mieściny na zachód. Masto emerytów i rencistów. Młodzi zero szans i perspektyw. Jak nie masz znajomości u "towarzystwa wzajemnej adoraci" nic tu po tobie. Sami wymyślają głupawe imprezki a poźniej między sobą dzielą się śmiesznymi nagrodami.
0
Hejka kiedy to w ogóle jest? Nie widzę terminu albo przeoczyłem jakiś post...
0
fart, pis ...... pier.dzenie i si.kanie .....litości dla Polaków nie mają twórcy nazw. ciekawe jakiego są pochodzenia? czy są Polakami? głupota głupotą ale trwanie przy głupocie to już szczyt głupoty.
Współczuję z powodu ciasnych horyzontów (albo koprolalii), bo każdy, nie upośledzony człowiek wiek, że stosowanie skrótów jest normalne. Żal!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: