Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gala Młodych Projektantów "Prowokacje 2008"

Utworzony przez Gość, 14 grudnia 2008 r. o 00:08
bert napisał:
BYLEM NA PROWOKACJACH W TAMTYM ROKU I W TYM....... UWAZAM ZE PUBLICZNOSC ZAGLOSOWALA WEDLE WLASNEGO UPODOBANIA, MI SIE PODOBALO, BYLO SPOKO !!!!
SPOKO, tylko co poniektorzy zaglosowali wiecej niz jeden raz;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bsquad napisał:
hehehe!megi blagam, daruj sobie. jak ktoś bierze hajs za to co robi to powinien robic to jak najlepiej, przygotowac sie! a nie robic z siebie małpe z zoo!Halo prosze panstwa ja tego goscia nie widzialam na probach ktore byly od 10 do 19. nie mowie ze mialby koczowac od 10 rano ale mogl ruszyc swoja szanowana "gwiazdorska" d*** i przyjsc zrobic probe ze wszystkimi po to ona byla. o 20 rozpoczela sie gala a nie proba. A Pan wpadl o 19 przeczytal co ma na kartce i ruszył o 20 z dowcipami. Megi w tym momencie obwiniam pana gwiazdora lubelskiego a gambit za to ze go wzieli. A z tego co wiem to rok temu tez mial fuck-up. Do elfa zgadzam sie z toba w 100%. Jeszcze jedo: jedyny konkurs na lubeszczyznie?jesli ma tak wygladac to moze go w ogole nie robic?
Wisz co ci powiem ? Sama jestes "niby"gwiazda. Z tego co piszesz, przeczytalem wszystko dokladnie co tu wysmrowalas to jestes zawiedzina projektantkom ktora juz nieraz strartowala w konkursie. Chyba wielu takich nie ma? Pisze o tym, bo jezdzisz na Borkowskim jak na lysej kobyle, a sama ukrywasz sie pod poseudonimem. Skąd wiesz ze wrzucali kartki po kilka? Koledzy ci tak powiedzieli? A moze sami nie zdazyli zebrac? Wygrala dziewczyna skromna chociaz moze i dosyc sprytna, ale jak smiesz pisac ze sloma jej z butow wystaje? bo bylo chamskie! Borkowskiego znam z telewizji, tej co wygrala wczesniejna oczy nie widzialem, ale to na co ty sobiu pozwalasz przechodzi wszystkie granice nie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odp dla Bsquad Czy kiedykolwiek bralas udzial w profesjonalnie zorganizowanym pokazie mody?????? Prowadzacy ma scenariusz wedle ktorego ma sie trzymac za koordynacje calej imprezy zazwyczaj odpowiada koordynator lub jak kto woli inspicjent ktory jest zatrudniony aby czuwac nad wlasciwa kolejnoscia wyjsc i porzadkiem za kulisami pilnowac aby modelki przebieraly sie na czas i wkladaly wlasciwe kolekcje. Na pokazach przy ktorych ja pracowalam ...bylo to rowniez wspomniane Warsaw Fashion komunikacja odbywa sie za pomoca fonoskopow jest kilku koordynatorow przy duzych pokazach przy malych powinien byc choc jeden i to on powinien dbac o porzadek za kulisami a nie aktor na scenie ..... Proba to sprawa modelek musza wiedziec co ubrac i kiedy wyjsc znac kolejnosc po kim i przed kim oczywiscie projektant pilnuje swojej kolekcji aby wszystko bylo ok....ale zawsze jest scenariusz imprezy ktorego tu najwyrazniej nikt sie nie trzymal na tym polega profesjonalizm a nie na tym zeby za przeproszeniem zje.... jedna osobe ktora pojawia sie na scenie i czyta z kartki moze mogl sie nauczyc tekstu ale sory ja tez bym nie zapamietala tego chlamu co tam mu nawypisywaly "projektantki" o swoich wytworach...za dlugo i o niczym.... Na temat kolekcji sie nie wypowiem bo prowokacje zawsze mialy na celu prowokowac a nie zachwycac krojem i jakoscia. Moim zdaniem zawalil Gambit po calosci ..nigdy nie widzialam tak oblesnie przygotowanej sceny... Tablice z logo firm jak na bazarze .... Szkola tanca fajna ale na szkolny apel a nie na ogolnopolski konkurs projektantow....o jurorach nie ma co gadac bo nic wspolnego z moda i sztuka nie mieli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o prowokacjach 2008, przeczytalam wszystko co zostalo na tym forum umieszczone i moge powiedziec jedno...wypowiedzi Bsquad~ to taki pseudo ,,naszej pomylonej pierwszej kolekcji,, szkoda ze widzowie nie widzieli tego jej teatrzyka za scena, PROWADZACY SIE POMYLIL TO FAKT ALE TO NIE JEGO WINA!!!! POPRAWIL TO KILKANASCIE RAZY, I JUZ WSZYSCY WIEDZIELI ZE TO ONA I JEJ KOLEKCJA ALE I TAK NIE DOSTALA SIE DO 4, NIE JEST WINA PROWADZACEGO ZE DOSTAL TAKIE KARTKI, CO DO PROBY TO WIEMY ZE KOL. 1 NA ZADANIE WYSZLA 1!!!! I LOS TAK CHCIAL ZE NASTAPILA POMYLKA, PAN PROWADZACY NIE MUSI KOCZOWAC OD 10 RANO!!! BO CZYTAC POTRAFI, WIEC JUZ SOBIE ODPUSCIE TEN ATAK NA JEGO OSOBE. GENERALNIE TO PWENIE ZAWIEDZIONA ,,PROJEKTANTKA,, GRA TU GLOWNA ROLE. A I MAM TAKIE PYTANIE KTO WZIAL ZE SOBA CALY AUTOKAR PUBLICZNOSCI???? TO JEST CIEKAWE.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdaje sie ze kolejna projektantka sie dolaczyla ... dziewczyny - wyluzujcie !!! Wasza dyskusja psuje tylko dobre wrazenia jakie mozna bylo wyniesc z pokazu, uwierzcie mi Wasza byla kolezanka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bylam i jestem zadowolona:) moje kolezanki tez byly i sa tego samego zdania, kolekcie nam sie podobały, mimo pomylek bylo ciekawie i zabawnie, za rok na pewno przyjde:) pozdrawiam projektantki, modelki oraz organizatorow, bez nich nie bylo by Prowokacji, z pomylkami czy bez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bsquad napisał:
Moi zdaniem jesli sie juz organizuje taki konkurs trzeba robic to profsjonalnie a nie w polowie bo potem wychodzi taka jedna wielka kupa...jak prowadzacy moze sie pomylic?jak moze sie nie przygotowac?jak moze pomylic kartki?gdzie byl jak wszyscy sie przygotowywali od 10h???on dostaje za to kase i to jest jego praca! Z calym szacunkiem do jego osoby ale niech nie bierze takich "jobów" jak nie potrafi wykonac ch profesjonalnie!ludzie przeciez to sie w glowie nie miesci zeby taki fuck-up mial miejsce i to nie jeden!!!wiec nie mowmy o wpadkach bo wpadka to jest jak by sie potknal na scenie i "zlapal zajaca" a nie piprzyl glupoty. Nie wiem moze w lublnie to jakas gwiazda jest ale ja bym nie zatrudnala takiej osoby skoro ma problemy z przeczytaniem nazwiska. Kolejna sprawa..niektore uczestniczki chyba mialy problemy ze sluchem...no tak niepelnosprawni-pelnosprawni w pracy...jesli organizator przedstawia regulamin ze na koniec wychodzi projektant z JEDNA modelka to tak ma byc..Z calym szacunkiem poraz kolejny tym razem to projketantki..chamstwo pelną gęmbą a słoma z gaci wystaje..poprostu trzeba byc na tyle beszczelnym ze nie dosc ze zabiera sie caly autokar znajomych(ta kwestie zostawiam bez komentarza bo mi byloby wstyd) to jeszcze wystawia sie 2 modelki a nie 1 jak mowi regulamin. Organizator powinien automatycznie zareagowac i zdyskfalifikowac taka osobe, jest to nie w porzadku wobec uczestnikow, jury, widzów i telewidzow i sponsorow! Tak wiec tak powazny konkurs staje sie dla mnie smieszny i wiejski!Brak gry fair play mowi samo za siebie.. Kochane Jury...nie ma pojecia o modzie racja..chyba ze cos ukrywaja;)bardzo bym chetnie uslyszala co wiedza na temat sztuki prowokacji?Radze zapraszac jakies persony w postaci nawet profesorow z ASP czy innych szkol zwiazanych z moda..w ogole kogos kto ma pojecie o modzie a nie 5 chlopa ktorzy siedza i tak naprawde nawet przy glosowaniu nie wiedza jaka kartke maja podniesc bo kazdy luka na drogiego. Ogolnie jestem roczarowana organizacja mimo ze Panie ktore ogranialy caly temat byly super mile i pomocne ale blagam nie zawijajmy kupy w srebrny papierek i nie mowmy ze to cukierek.. serdecznie pozdrawiam
~Bsquad~ JESTES BESZCZELNA A TWOJA PLYTKA WYPOWIEDZ SWADCZY O TOBIE, ZAWIEDZIONA NIESPELNIONA PSEUDO PROJEKTANTKO!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żenuuuuuuuuuuuuua! cala ta dyskusja, nadaje sie raczej do dzialu "magiel" a nie "kultura" Poza tym, ze opluwacie siebie nawzajem, to z p. Borkowskiego zrobilyscie niemal analfabete. Czy sadzicie, ze on celowo sie pomylil? Pomyslcie, co on teraz moze czuc. Moze juz wystarczy?!!!! Paweł ps. moze popsuje komus humor, ale w niedziele do Komunni bez wyznania popelnionych tu grzechow niech nie przystepuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
żenuuuuuuuuuuuuua! cala ta dyskusja, nadaje sie raczej do dzialu "magiel" a nie "kultura" Poza tym, ze opluwacie siebie nawzajem, to z p. Borkowskiego zrobilyscie niemal analfabete. Czy sadzicie, ze on celowo sie pomylil? Pomyslcie, co on teraz moze czuc. Moze juz wystarczy?!!!! Paweł ps. moze popsuje komus humor, ale w niedziele do Komunni bez wyznania popelnionych tu grzechow niech nie przystepuje!
DO BORK0WSKIEGO NIC NIE MAM!! TO NA PRAWDE FAJNY FACET, POPROWADZIL GALE ZABAWNIE, BYLAM NA WIDOWNI, I WIEM CO PISZE. TYLKO BULWERSUJE MNIE EYPOWIEDZ PODSZYTEJ PROJEKTANTKI KTORA NIE ZOSTALA DOCENIONA I TERZ MUSI OPLUC TYCH KTORYM SIE UDALO, CHOCBY DOSTAC DO 4. POZDROWIENIA DLA AMBITNYCH PROJEKTANTEK,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwidoczniej urazilam wrazliwcow. Nie bede przepraszac za swoje zachowanie bo nie widze powodów dla ktorych mialabym to robic. Powiedzialam prawde i za to mam przepraszac?Fakt moze i bardzo drastycznie to przedstawilam ale takie jest moje zdanie. Proponuje odpowiedziec sobie na dwa pytania jesli macie problem ze zrozumieniem mojego zdania: -Czy to było profesjonalne przygotowanie GALI? -Czy prowadzacy mogł zjawic sie na probie? -Czemu nie wszyscy z projektanow potrafili stosowac sie do regulaminu jaki obowiazywal? -Czemu niektorzy z publicznosci glosowali wiecej niz jeden raz? -Czemu w jury siedza ludzie ktorzy nie maja pojecia o modzie? dla wiadomosci co poniektorch nie jestem "zawiedziona projektantka z pierwszej kolekcj" a ja wlasnie pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez wsystkich pozdrawiam i życzę wszystkim Wesołych Świąt, a w przyszłym Roku wielu sukcesow wszystkim projektantom, organizatorom, modelkom i przede wszystkim zakreconymu Borkowi. Niech ten nadchodzacy 2009 Rok bedzie pomyslny dla calej Polski i wszystkich Polakow!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tomy napisał:
~Bsquad~ JESTES BESZCZELNA A TWOJA PLYTKA WYPOWIEDZ SWADCZY O TOBIE, ZAWIEDZIONA NIESPELNIONA PSEUDO PROJEKTANTKO!!!!!!
Ktoś napisał między innymi o nieudacznym jako prowadzący Borkowskim i wiadomo o kogo chodzi !!! Ty napisałeś o "niespełnionej pseudo projektantce" ale nie wiesz o kim konkretnie napisałeś !!! Nie wiem, czy widzisz różnicę ? Nie można domniemywać co do profesjonalizmu itp. osoby anonimowej ... Niewątpliwie natomiast można oceniać konkretnie zaprezentowaną osobę - w tym przypadku Pana Borkowskiego ... jeżeli ktoś nie widział na żywo, może sobie obejrzeć na filmiku ... błaznowanie, to najdelikatniejsza ocena jego prezentacji. Mam prawo do takiej oceny /powszechnie zresztą zauważalnej / a z kolei ten Pan lub jego "frakcja" ma prawo do odmiennej oceny. Każdy ma prawo do oceny i nie denerwujcię się Panstwo z tego powodu. Jeżeli myślicie, że wszystkie negatywne komentarze napisała jedna, lub kilka projektantek - głęboko się mylicie i w związku z tym nie wydaje mi się, żeby Gambit albo Pan Borkowski wyciągnęli wnioski z tego co się stało. Podobają mi się bardzo merytoryczne pytania ~Bsquad~ na które wydaje się, nie znajdziecie merytorycznego usprawiedliwienia, zaś na uderzenie się w pierś po prostu Was nie stać. Jak widać, dla Was "najlepszą metodą obrony jest atak" !!! Dla otrzeżwienia zacytuję Wam jedną z wielu opinii medialnych: Pechowe Prowokacje 2008 15 grudnia Sobotnia Gala Młodych Polskich Projektantów "Prowokacje 2008” zaczęła się od występu zespołu tanecznego do zniekształconych dźwięków przeboju Franka Sinatry "New York, New York”. A potem już wpadka goniła wpadkę. W Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego zapowiadano co innego, a co innego pojawiało się na scenie, mylono muzykę, na ekranie zaprezentowano spot a la nieme kino. Ale jednak modelkom i modelom udało się przedrzeć przez lubelski bałagan organizacyjny i zaprezentować 16 kolekcji przygotowanych przez projektantki z całego kraju. Trzynastka (sobota była trzynastym dniem grudnia) okazała się pechowa dla najlepszych kreatorek. Najpierw publiczność w głosowaniu dopuściła do półfinałowej czwórki tylko jedną naprawdę udaną, pomysłową i spójną kolekcję. Czyli "Indiański taniec słońca” Anety Barszczowskiej z Krakowa przenoszący tradycyjny indiański styl w nowe komórkowo-plastykowe czasy. A na koniec jury przyznało główną nagrodę i tytuł Prowokatora Roku Agnieszce Tokarz z Łodzi, której kolekcja "Zabawa fakturą o zapachu Klimta” była ambitna materiałowo (od satyny przez len do papieru), ale niespójna stylistycznie. Jacek Szymczyk Dziennik Wschodni 2008-12-15 Nie chcę Was "katować" dalszymi publikacjami ... i tak nie zrozumiecie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie trzeba trzynastego aby sie mylic, Agnieszka Tokarz nie jest z Łodzi!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale studiuje (studiowała?) w Łodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie spłycajcie tematu do tego czy X lub Y jest z Łodzi lub Głodzi cała dyskusja dotyczy ważniejszej materii, a ktoś odwraca uwagę banalnymi rozważaniami już powszechnie się mówi, że tegoroczne Prowokacje to była farsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ~mmm~ nie trzeba trzynastego aby sie mylic, Agnieszka Tokarz nie jest z Łodzi!!!! Wiesz co Ci powiem pani mmm tyle ze pewnie ty jestem agnieszka tokarz bo kolejny raz poprawiasz ze a. tokarz nie jest z lodzi albo jestes osoba ktora jej pomagala skoro tak doskonale wiesz co sie dzialo za kulisami? Mysle ze nikt nie byl by zadowolony gdyby jego kolekcje przedstawiono pod innym nazwiskiem 3 RAZY!I wiesz co ci powiem panno m?! tez bym zrobila teatrzyk i nie zalowalabym w slowa. Najwyrazniej pytania jakie postawilam sprawiaja trudnosci. Czytalam wszystkie artykuly w internecie i jednogloscie wszytskie napisaly ze prowokacje 2008 byly jedna wielka farsa. Dla niektorych z was bylo fantastycznie a dla mnie bylo nieprofesjonalnie. Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
........ moze sama sobie odpowiedz na pytanie, : dla czego przegralas? a nie szukasz winnych, publicznosc, sedziowie, organizacja....... jakos musisz sobie to przegadac.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś jak niedorozwinieta ... przecież pytania nie sprowadzają się do kwestii wygranej bądż przegranej, lecz do tego, że były to najgorzej przygotowane Prowokacje pod słońcem ... i to nie jedyny pogląd ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...