Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Huelle: Moherowych beretów w Lublinie się nie boję

Utworzony przez Faja, 8 kwietnia 2011 o 19:55 Powrót do artykułu
Panie Huelle, a może czas wytrzeźwieć?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PADLINA !!!
0
Prawda zawsze boli.
0
Mądry człowiek.
0
Żałosne! Pan Huelle twierdzi, że pisał scenariusz opierając się na aktach z przesłuchań, a nie wie, że byłe betanki NIE ZOSTAŁY ekskomunikowane!!! Został nałożony interdykt na dom w Kazimierzu, który oznajmiał, że nie można w nim przechowywać Najśw. Sakramentu i sprawować mszy. A to nie oznacza ekskomuniki! One mogły przystępować do komunii w każdym kościele. Dwie z nich już nie żyją. Obie miały pogrzeb katolicki. Czy możliwe to jest wobec osób obłożonych ekskomuniką? Oj, panie Huelle! Trzeba zebrać więcej wiadomości, zanim w eter puści się nieprawdziwą informację!
0
Czyżby "pan artysta" został przez "moherowe berety" po prostu olany? No jak to - takie wiekopomne dzieło a tu nawet jednego malutkiego transparenciku nie było... I jak tu teraz stworzyć wstrząsającą historię o prześladowaniu "pana artysty"?
0
Ale się podniecli starozakonni, mogą znowu katolom dołożyć
0
Szanowny Pan artysta pozwoli na pewną polemikę!Otóż artyzm jest sposobem wypowiedzi artysty i powinien być skierowany do wąskiej grupy odbiorców.Ta sztuka troszeczkę ociera się o komercję i na dobrą sprawę jest skierowana do prostego ludu Bożego,któremu wystarczy "teatr kościoła".Ale czasy są takie ,jakie są ,więc pewnie i ja jestem w błędzie.........?!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: