Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarmark Jagielloński w Lublinie już za tydzień (program)

Utworzony przez czesław, 3 sierpnia 2010 o 21:31
Sredniowiczne miasto średniowieczna mentalność to i średniowieczne imprezy. Czy włodarze w końcu zrozumieją, że w tym mieście poza garstką osób niekogo nie interesuję te jarmarki i śmieszne teatrzyki noce kultury. Wszystkie większe miasta mają super koncerty światowych gwiazd, na które przyjeżdzają dziesiątki tysięcy widzów i zabawa jest super. A u nas jak zwykle zaścianek i miałkość.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czesław napisał:
Sredniowiczne miasto średniowieczna mentalność to i średniowieczne imprezy. Czy włodarze w końcu zrozumieją, że w tym mieście poza garstką osób niekogo nie interesuję te jarmarki i śmieszne teatrzyki noce kultury. Wszystkie większe miasta mają super koncerty światowych gwiazd, na które przyjeżdzają dziesiątki tysięcy widzów i zabawa jest super. A u nas jak zwykle zaścianek i miałkość.
Zgadzam sie kompletnie, brawo! "Bylismy" obecni poprzednim roku, powiedziano ze Miasto organizuje, szansa pokazac biznes nasz... KOMPLETNA BZDURA!!! O prad trzeba blagac, placic wiecej za stragan z sciankami, a wrazie problemy, mlode si..sy poradzily nic bo nic nie wiedzieli... Do tego ukrainskie wyjce na placu po farze i zydowskie jeczenie muzyczne jako koncerty... Na pokazy sredniowieczne to starczylo wziac mendy z lublina i by zrobili spektakl bijac sie, przy publicznosc jadajaca spalone swinstwa z grilla... Lublin to miasto zalu, a nie zaluje ani sekunde ze juz tam nas nie bedzie...
0
czesław napisał:
Zaścianek i miałkość to twoje drugie imie. Pokaż mi imprezy na których bawi się 200 tys osób w tych większych miastach. Prawda jest taka, że większość z nich nie dorasta kulturalnie Lublinowi do pięt. Jestem dumny, że mieszkam w tak pięknym i ciekawym mieście.
0
Jarmark (dominikański) z prawdziwego zdarzenia to ma Gdańsk. Lublin robi bokami żeby "zaistnieć", odwołując się do zamierzchłej świetności, bo do czegoż innego może się odwołać? Wątek "unijny" (Unia Lubelska) już był przerabiany w ub. roku, a wątek "solidarnościowy" wyświetchtał się całkowicie. Program wygląda imponująco, ale tylko na pierwszy rzut oka, bo jak się wczytać w szczegóły to widać, że zjedzie tu trzeci albo czwarty garnitur "artystów", z wyjątkiem może Orkiestry św. Mikołaja czy grupą Trebunie_Tutki. Cieszę się, że w tym roku nie będę oglądał tej siermiężnej hucpy w "mieście inspiracji". Współczuję mieszkańcom starego miasta i okolic bo przez tych parę dni to oni spokoju nie zaznają......
0
Noc kultury, Jarmarki to całkiem inne imprezy niż masowe koncerty. To inny klimat zabawy.Jest wspaniale, uroczo i chwała miastu i ludziom za organizowanie takich wspólnych zabaw.Cały przekrój wiekowy mieszkańców bawi się doskonale , jeśli tylko czuje klimat.
0
magda napisał:
Noc kultury, Jarmarki to całkiem inne imprezy niż masowe koncerty. To inny klimat zabawy.Jest wspaniale, uroczo i chwała miastu i ludziom za organizowanie takich wspólnych zabaw.Cały przekrój wiekowy mieszkańców bawi się doskonale , jeśli tylko czuje klimat.
Ja ten klimat poczułem rok temu kiedy kazano mi płacić za kromkę regionalnego chleba ze smalcem 1,50 zł, a za słoik ekologicznych konfitur wytwórca zażądał tyle, że chyba te konfitury były sprowadzane samolotem z Australii. Potem - faktycznie - mogłem się już tylko bawić, bo wokoło lubelskie ulice i lubelskie gęby, a ceny jak w Nowym Jorku
0
Kochamy lubelski Jarmark Jagielloński http://wakacjomaniak.pl/jarmark-jagiellonski-w-lublinie/ Do zobaczenia w tym roku!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: