Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

„Julieta”. Recenzja nowego filmu Almodovara

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 sierpnia 2016 r. o 22:39 Powrót do artykułu
Zgadzam się, że film jest spokojniejszy. Właściwie w wersji nieszokującej można by oglądać Almodóvara w odwrotnej kolejności, tzn na początek właśnie Julieta. Mogę powiedzieć- film babski. Dla "macho" to dłużyzna. Piękne zbliżenia i mistrzowska kolorystyka jak zawsze. Trzeba ten obraz oglądać w kinie- Z uwagi na zdjęcia. Poza tym recenzje przeczytałam dopiero po seansie i właśnie ta nieuchwytność Alice Munro ... tak jakby obydwoje malowali na piasku coś, co jest, ale jakby nie daje się zamknąć w słowa ani nawet myśli,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden z lepszych filmów jakie oglądałam w ostatnich latach :d polecam! jakby ktoś szukał gdzie go obejrzeć to polecam: ***lektor-cda.pl/filmy/julieta-lektor-pl-2016/ ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...