Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Juwenalia 2014: Na scenie wystąpili raperzy (zdjęcia)

Utworzony przez kp, 10 maja 2014 r. o 10:35
Dziadowska impreza, jeszcze z 10 lat wstecz była jakaś cywilizacja, każdy przychodził z czymś do picia na co miał ochotę, dziś leją za 6 zł rozwodnione gówno zamiast piwa, albo dają jakąś przegrzaną puszkę, chodzą jakieś pseudoochroniarze, przeszukania jakbym miał conajmniej giwere wnieść, muzykę trudno nazwać muzyką... jednym słowem na psy zeszły te juwenalia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm gościu, od kiedy pamiętam za moich czasów (10 lat temu) też piwo było rozwodnione tylko może troszkę tańsze. Ochroniarze macali nam torebki i sprawdzali co wnosimy. Ogromne kolejki do tojtojów też były bo tojtojów jak na lekarstwo. Nagłośnienie kiepskie,że przy scenie nie dało się wytrzymać a dalej nic nie było słychać...Wtedy wcale mi to nie przeszkadzało bo poza słuchaniem muzyki jeszcze wiele innych ciekawszych rzeczy się działo, nawet stanie przy kibelkach owocowało w przygody :D co innego teraz...Jesteśmy starsi i mamy większe wymagania B) Pozdrawiam trzydziestolatków ;)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No może z tym 10 to przesadziłem, może 12 lat temu, ale i ta muzyka jakaś normalna, śpiewanie, a nie te recytacje w rytm walenia w bęben jak w kacze d***, gibanie się jak rezusy, masakra i ta sterylność tej imprezy, wolałem szczerze mówiąc zostać w tym roku z kumplami gdzieś w okolicach bystrzycy z piwem na powietrzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zdjęcia to były robione chyba ok. godz. 16:) Przydałoby się bardziej poważne podejście do zawodu dziennikarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka gazeta tacy dziennikarze, czasami lepiej w ogóle nie pokazywać swojej twórczości niż przyjechać na 15 min pyknąć pare słitasnych fociaszek i wziąć d... w troki. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt zdjęcia powalają... aż zachciało mi się na imprezę wybrać tak bardzo na ich widok nabrałam ochoty... hahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahaha!!! Bigos na zdjęciu hahahaha!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli to są raperzy... to tylko Pikeja brakowało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...