Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katarzyna Michalak "Rok w Poziomce"

Utworzony przez Anka, 29 listopada 2010 o 02:07
Podejrzewam, że autor recenzji nie czytał recenzowanej książki, bo inaczej nie mógł nazwać ją "kolejnym babskim czytadłem". Ja czytałam. Książka jest balsamem, owszem, opowiada o ludziach dobrych, to też się zgadza, ale traktuje też o sprawach głębyszch i poważniejszych niż reszta czytadeł. I nie wolno odbierać jej ani tej głębi, ani przesłania, które niesie. Dzieki tej książce postanowiłam zglosic się do rejestru dawców szpiku i może inni czytelnicy zrobią to samo...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta książka jest świetna jak pozostałe tej autorki! Polecam!!!!
0
Ja też uwielbiam książki Katarzyny Michalak. Najbardziej chyba ostatnią. Autorka prowadzi bloga:) Ostatnio ukazało się sporo naprawdę wciągającyh ksiażek tego typu. Z nowości mogę jeszcze polecić " Zamówienie z Francji" A. Szepielak i " Cukiernię pod Amorem". Bardzo mi się podobały.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: