Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Komedia teatralna" w Teatrze Osterwy (recenzja)

Utworzony przez Anula, 20 czerwca 2011 r. o 15:57
Nie wiem,w którym momencie panu recenzentowi "się dłużyło"?Spektakl jest świetny od początku do końca.Miałam szczęście obejrzeć go w sobotę i moim zdaniem Jerzy Rogalski był jednym z mocniejszych punktów tej sztuki.Zresztą cały zespół był wspaniały ale Monika Babicka i Szymon Sędrowski,rzeczywiście,są REWELACYJNI!!!!Gorąco wszystkim polecam;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja równiez zgadzam sie z Anulą: sztuka świetna od poczatku do końca. Gorąco wszystkim polecam, a sama jutro ide na nią kolejny raz , i jestem ciekawa czy z nowa obsada bedzie równie ciekawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie była Komedia, ale Tragedia. Nigdy nie byłam na tak nudnej i marnej sztuce. Szkoda czasu i pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej interesuje mnie, jak ogląda się spektakle w Osterwie z perspektywy pierwszego rzędu? nie miałam jeszcze przyjemności, a się wybieram i waham, między 1 a 10 rzedem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emilia napisał:
To nie była Komedia, ale Tragedia. Nigdy nie byłam na tak nudnej i marnej sztuce. Szkoda czasu i pieniędzy.
Wszystko może być komedią albo tragedią, to zależy od poczucia humoru widza Ale jeśli uważasz, że spektakl jest nudny, czy marny (co za słowo!), to oglądaj telenowele i nie marnuj czasu na chodzenie do teatru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Comme Sac Longchamp Pliage les balises Euro très haut de gamme faire un effort pllysfmac mafctiapl pour tirer profit de Chines à sac longchamp échéance des Sac longchamp pliage marchés de grande classe, Sac longchamp Shanghai s'est longchamps pas cher développée pour devenir un choix à la mode juste pour maisons pour s'assurer que vous hôte ou hôtesse montre la création de plus de l'ancienne, au moyen de Sac a main Longchamp Lorry Cleef & Arpels la marque à côté de vous assurer que vous sai Sac Longchamp un fabuleux rétrospective.Commandé par Sac Longchamp la résidence Firdaws tendance (paradis à l'intérieur de l'arabe), introduit par simple Kadyrova Solde Sac a main Longchamp Soldes Sac Longchamp trois ans dans le passé, il était absolument les initiales de longchamps pas cher ces sortes de présents pour votre tag extérieur Longchamps Pas Cher Tchétchénie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...