Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert O.S.T.R w Lublinie

Utworzony przez asd, 15 października 2010 o 16:22
ostatnim albumem nie jest holly łódź.................. '
Zaloguj się, aby oddać głos
0
skupia się na szeroko pojętym rapie
A co to takiego szeroko pojęty rap? Rap to rap!
0
to chyba czwarty koncert tego rapera w tym roku
0
nagród w konkursach feestalowych
KONKURSACH FEESTALOWYCH? CHYBA FREESTYLE'OWYCH, EWENTUALNIE FREESTYLOWYCH ALBO FRISTAJLOWYCH. W JĘZYKU ANGIELSKIM NIE MA SŁOWA STAL, A FEE TO OPŁATA ALBO WYNAGRODZENIE, WIĘC NIE ROZUMIEM, SKĄD W OGÓLE COŚ TAKIEGO JAK FEESTALOWY?!
0
po płycie Hollyłódź (2007) wydał jeszcze trzy albumy, a ostatni jest już platynowy, proszę bardziej się przykładać do pisania artykułów.
0
muszę stwierdzić, że z niedowierzaniem przeczytałem tę zapowiedź. Czegoś tak beznadziejnego nigdy nie czytałem. ten portal chyba walczy z kulturą
0
Dobrze by było, gdyby kulturą zajmowali się ludzie, którzy mają o niej pojęcie. Ten dziwny artykuł odbija się coraz szerszym echem. Jest już komentowany na stronie PRESS. Oto link: http://www.press.pl/forum/forum_media.php?strona=
0
NO TO SIĘ DZIENNIK TROCHĘ WYGŁUPIŁ Z TYM ARTYKUŁEM!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: