Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lany poniedziałek w Kazimierzu Dolnym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 kwietnia 2017 r. o 11:37 Powrót do artykułu
wiara wielu jest jak ten gigantyczny posąg w Świebodzinie - martwa i w środku pusta ... wielu jeśli nie większość nie wierzy tak na prawdę że jezus Żyje ..... obchodzą święta ale na świeczniku jest choinka, karp, w wielu domach alkohol a przez resztę roku : zawiść, brak uczciwości, nie miłowanie bliźniego, wulgarne słownictwo, zazdrość, i wiele innych .... " co to za święta bez śniegu " - nie raz takie coś słyszałem. parę dni ceremonii religijnych a potem na co dzień od nowa dokopywanie sobie, złośliwość, nienawiść, krzywdzenie, obrażanie itd - aż do kolejnych świat i pustych słów : "wesołych świat" i "wszystkiego najlepszego , czas się przebudzić bo albo staniemy przed zbawicielem, albo przed sędzią ***mieczducha888.blogspot.com/2017/04/zote-cielce-w-kosciele-rzymskokatolickim.html ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wode biorą z hydrantu ciekawi mnie kto za to zapłaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Wode biorą z hydrantu ciekawi mnie kto za to zapłaci.
a co boisz się,że w kranie Ci zabraknie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o której godzinie z zasady przyjeżdżają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...