Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Finał WOŚP z atrakcjami. Program imprezy w Galerii Olimp

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 12:56 Powrót do artykułu
a STRAŻ GRANICZNA co??? generał boi sie o stołek?? i tak do zwolnienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleee ITD będzie. Znakiem tego Winiarski dostał błogosławieństwo od Przemka. Jest odważny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500+ przeznaczyć na sprzęt i leczenie chorych a rodzice zdrowi jak cholera  jak sobie naprodukują dzieci to niech na nie zapieprzaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie że z każdej 1 zł co najmniej 50gr idzie do firmy złoty melon i jasna sprawa których właścicielem jest Owsiak i jego żona. Nie było by może nic w tym złego gdyby nie to że Owsiak jak lew broni dostępu do danych finansowych tych firm. Sam wcześniej popierałem Owsiaka bo na pewno robi dobre rzeczy ale ta rysa powoduje że mu nie wierzę i nie dam grosza. Poza tym wszelkie koszty jakie ponoszą gminy i miasta ze swoich budżetów na tą imprezę ( zabezpieczenie, koszty pracowników, współfinansowanie imprez itp) grubo przekraczają zebraną kwotę WOSP. Tak więc to tylko taka zabawa i sztuka dla sztuki a gruba kasa płynie na prywatne konta Owsiaka i jego żony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodatkowa motywacja żeby wesprzeć WOŚP to nienawisc wladzy do niesienia dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, czy jutro wojsko będzie pomagać w zbiórce na chore polskie dzieci, tak jak dzisiaj ochoczo zbierało na dzieci syryjskie? Bardzo jestem ciekaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pamiętajcie że z każdej 1 zł co najmniej 50gr idzie do firmy złoty melon i jasna sprawa których właścicielem jest Owsiak i jego żona. Nie było by może nic w tym złego gdyby nie to że Owsiak jak lew  broni dostępu do danych finansowych tych firm. Sam wcześniej popierałem Owsiaka bo na pewno robi dobre rzeczy ale ta rysa powoduje że mu nie wierzę i nie dam grosza. Poza tym wszelkie koszty jakie ponoszą gminy i miasta ze swoich budżetów na tą imprezę ( zabezpieczenie, koszty pracowników, współfinansowanie imprez itp) grubo przekraczają zebraną kwotę WOSP. Tak więc to tylko taka zabawa i sztuka dla sztuki a gruba kasa płynie na prywatne konta Owsiaka i jego żony. Nie zapomnij pajacu nisić przy sobie karteczki, że odmawisz w razie czego, udzielania ci pomocy przy pomocy sprzętu z naklejonym serduszkiem WOŚP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapomnij pajacu nisić przy sobie karteczki, że odmawisz w razie czego, udzielania ci pomocy przy pomocy sprzętu z naklejonym serduszkiem WOŚP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile kasy by bylo więcej gdyby przeznaczyć ja na dzieci a nie na organizacje finalu. Wspieram WOSP CARITAS I INNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgroza napisał:
500+ przeznaczyć na sprzęt i leczenie chorych a rodzice zdrowi jak cholera  jak sobie naprodukują dzieci to niech na nie zapieprzaja
Do ludzi chorych o 500+.Nie jestem zwolennikiem pisu,ale to jedyna "dobra zmiana"ich rządów.Jestem rolnikiem mam niespełna 6Ha dwoje dzieci które urodziły się durzo wcześniej  niż oferowane 500+,które bardzo mi pomogło(moę dzieciom wykupić obiady w szkole,lepiej je ubrać,mogą zjeść coś więcej jak parówkowa czy ziemniaczana w domu!)Sam nie ybijam bkw w domu jak i moja żona.Od rana do wieczora pracujemy a z marnych hektarów nie wielw mamy(dobrze że dzieci głodne i nagie nie chodzą)A teraz do tych co uważają że rolnik ma za dobrze:tak więc mieszczuchu nie wytykaj rolnikowi tego co ma (a ma mało szczegulnie mało rolny taki jak ja)bo pracuje na to cały rok od świtu do nocy!A mieszczuch który przepracuje 40h tygodniowo myśli że jest zapracowany....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast czarnej mafii dam dla orkiestry!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego przez 25 lat chory kraj nie zapewnił szpitalom czytaj swoim obywatelom odpowiedniego sprzętu do leczenia. Złodziejskie pseudoelity doprowadziły do tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy z was katolicy? Nie dość, że nie pomagacie to jeszcze krytykujecie. Tak się nie postępuje, zwłaszcza osoby które dumnie kroczą do kościołów nie powinny mieć takiej nienawiści w sercach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam,kto chce na kaczy pikinik, idzie na piknik, a kto na wosp to na wosp.nie ma się o co kłócić...ja jeszcze księdza po kolędzie musze ob***yć,a zbiera na dzwon ...haha a potem na wosp ;).są rzeczy które robi się z potrzeby serca,a są też takie,które robi się z potrzeby rozumu...proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspieram podwójnie WOŚP! To jedna z najlepszych rzeczy jaką robimy do dziesięcioleci! Jestem dumny, że mogę grać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. I wstyd mi za moich rodaków, którzy są tak małostkowi i z niezrozumiałych dla mnie powodów atakują tą inicjatywę Jurka Owsiaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobro jest ciche. A wy się drzecie na cały świat, więc mam poważne wątpliwości, jaki naprawdę jest was cel. Niektórzy powiadają, że najlepsze interesy robi się na dobroczynności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zŁoty melon i mrÓwka maŁa . ciekawe dane z sieci internet zŁoty melon sp z o o (krs: 0000158131, nip: 5213236491, regon: 015440977) adres / kontakt na mapie   zŁoty melon sp z o o    regon: 015440977  nip: 5213236491  krs: 0000158131    regon 015440977    nip 5213236491    krs 0000158131   członkowie reprezentacji:  nazwisko i imię funkcja lub stanowisko  owsiak jerzy zbigniew prezes zarządu       sposób reprezentacj: prezes zarzĄdu samodzielnie  nazwa organu reprezentacji: zarzĄd  status opp: nie  data wpisu do rejestru przedsiebiorców: 2003-04-11  poczta: warszawa  kod pocztowy: 02-738  ulica: dominikańska 19c  miejscowość: warszawa  gmina: m.st. warszawa  powiat: m.st. warszawa  województwo: mazowieckie  forma prawna: spÓŁka z ograniczonĄ odpowiedzialnoŚciĄ  rejestr: pozycja krs w rejestrze przedsiĘbiorcÓw  data rozpoczęcia działalności: 2003  adres www  ***zlotymelon.pl p.p.p tv mrówka cała (nip: 5221010821, regon: 011206807) adres / kontakt na mapie   p.p.p tv mrówka cała (nip: 5221010821, regon: 011206807) adres / kontakt na mapie   p.p.p tv mrówka cała    regon: 011206807  nip: 5221010821    regon 011206807    nip 5221010821   członkowie reprezentacji:  nazwisko i imię funkcja lub stanowisko  brak danych       poczta: warszawa  kod pocztowy: 02-776  ulica: ppŁk. zbigniewa stanisŁawa kiedacza 56a lok.93  miejscowość: warszawa  gmina: warszawa - ursynÓw  powiat: m. st. warszawa  województwo: mazowieckie  forma prawna: bez szczegÓlnej formy prawnej  rejestr: centralna ewidencja i informacja o dziaŁalnoŚci gospodarczej  data wpisu do rejestru ewidencji: 1995-10-06  data rozpoczęcia działalności: 1995-09-15  organ rejestrowy / ewidencyjny: minister gospodarki  forma własności: wŁasnoŚĆ krajowych osÓb fizycznych data aktualizacji: 2014-01-02    regon: 011206807  nip: 5221010821    regon 011206807    nip 5221010821   członkowie reprezentacji:  nazwisko i imię funkcja lub stanowisko  brak danych       poczta: warszawa  kod pocztowy: 02-776  ulica: ppŁk. zbigniewa stanisŁawa kiedacza 56a lok.93  miejscowość: warszawa  gmina: warszawa - ursynÓw  powiat: m. st. warszawa  województwo: mazowieckie  forma prawna: bez szczegÓlnej formy prawnej  rejestr: centralna ewidencja i informacja o dziaŁalnoŚci gospodarczej  data wpisu do rejestru ewidencji: 1995-10-06  data rozpoczęcia działalności: 1995-09-15  organ rejestrowy / ewidencyjny: minister gospodarki  forma własności: wŁasnoŚĆ krajowych osÓb fizycznych data aktualizacji: 2014-01-02 ***wpolityce.pl/spoleczenstwo/228321-coraz-wiecej-pytan-wokol-owsiakow-wosp-zlotego-melona-i-mrowki-calej-owsiak-sam-sie-zatrudnial-i-sam-sobie-wyplacal-wynagrodzenie ***kontrowersje.net/ponad_milion_w_kwitach_mr_wki_ca_ej_moja_odpowied_owsiak_do_prokuratora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać minister Błaszczak i Macierewicz skutecznie zadbali,żeby służby mundurowe takie jak Policja,PSP i WPP przestały angażować się w WOŚP po 25 latach współpracy.Pewnie aktywnie z "ochotą/na rozkaz"będą musiały aktywnie brać udział w kweście tego drugiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straż graniczna ma poważne obowiązki a nie obsługę jakiegoś Owsiaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak samo powinni ci powiedziec w szpitalu wyposażonym w sprzęt od wośp, że podłym hipokrytom pomocy nie udzielają bo dobrzy ludzie mają pierwszeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...