Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Finał WOŚP z atrakcjami. Program imprezy w Galerii Olimp

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 stycznia 2017 r. o 12:56 Powrót do artykułu
A najwięcej krzyczą ci, co nigdy nikomu nie pomogli ani też nie wpłacili nawet symbolicznej złotówki na jakiś szczytny cel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A najwięcej krzyczą ci, co nigdy nikomu nie pomogli ani też nie wpłacili nawet symbolicznej złotówki na jakiś szczytny cel.
Jeś zapłacili podatki i wszelkie wymagane ubezpieczenia to dlaczego mają jeszcze utrzymywać i tolerować jakieś . Prywatne Złote Melony Spółki Z.O.O
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, jelenie czas wyciągać zaskórniaki aby wesprzeć interes Owsika, darmozjada i pasożyta. Jeden dzień w roku pracuje i resztę roku odpoczywa. A naiwni i tzw. Wolontariusze czyli naiwniacy do kwadratu żebrzą na mrozie aby Owsik opływał w luksusy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Pamiętajcie że z każdej 1 zł co najmniej 50gr idzie do firmy złoty melon i jasna sprawa których właścicielem jest Owsiak i jego żona. Nie było by może nic w tym złego gdyby nie to że Owsiak jak lew  broni dostępu do danych finansowych tych firm. Sam wcześniej popierałem Owsiaka bo na pewno robi dobre rzeczy ale ta rysa powoduje że mu nie wierzę i nie dam grosza. Poza tym wszelkie koszty jakie ponoszą gminy i miasta ze swoich budżetów na tą imprezę ( zabezpieczenie, koszty pracowników, współfinansowanie imprez itp) grubo przekraczają zebraną kwotę WOSP. Tak więc to tylko taka zabawa i sztuka dla sztuki a gruba kasa płynie na prywatne konta Owsiaka i jego żony.
to nie rozumiem, w państwie prawa mamy takie bezprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
No, jelenie czas wyciągać zaskórniaki aby wesprzeć interes Owsika, darmozjada i pasożyta. Jeden dzień w roku pracuje i resztę roku odpoczywa. A naiwni i tzw. Wolontariusze czyli naiwniacy do kwadratu żebrzą na mrozie aby Owsik opływał w luksusy.
no to jelenie, pracujcie na 500+, podatki wam podnosza a  wy jak cielęta siedzicie cicho zamiast wyjść na ulicę i zrobić porządny bunt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cicho, hipokryci i nie korzystac ze sprzetu w razie zagrozenia życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mrówka Cała Brak prezesa w KRS napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A najwięcej krzyczą ci, co nigdy nikomu nie pomogli ani też nie wpłacili nawet symbolicznej złotówki na jakiś szczytny cel.
Jeś zapłacili podatki i wszelkie wymagane ubezpieczenia to dlaczego mają jeszcze utrzymywać i tolerować jakieś . Prywatne Złote Melony Spółki Z.O.O
To nie jest podatek czy ubezpieczenie, Jasiu tylko DOBROWOLNA zbiórka pieniędzy która ma na celu pomagać również takim jak ty, twoim dzieciom. Jak widać z tego przynajmniej jest jakiś pożytek bo z twoich podatków kasa idzie a szpitale nadal niedoposażone. Ostatecznie możesz nie korzystać z usług szpitala w którym ten sprzęt się znajduje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czym macie problem? Jeżeli wam się ta inicjatywa nie podoba to zawsze możecie wspomóc jakąś inną organizację, fundację. Pomaganie jest super, ma pozytywny wpływ na samopoczucie. Warto pomagać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt mi nie będzie mówić czy mam dawać czy nie, to moja sprawa!moje dziecko korzystało ze sprzętu WOŚP zaraz po urodzeniu i tak z wielką ochotą dam nie pierwszy i nie ostatni raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile w tym roku Owsiak ukręci pieniędzy dla siebie i rodzinki? Bo przez ostatnie sześć(6) lat jurcio wraz z rodzinką i swoimi ziomkami wyprowadzili z orkiesrty około 50.000.000pln(pięćdziesiąt milionów złotych). Tak więc wpłacajcie naiwniaki, żeby jurcio mógł sobie kupić nore ferrari, dom za granicą itp. wpłacajcie wpłacajcie przecież jurcio chce niby to ratować chore dzieci i osoby starsze ale jednocześnie jurcio jest za aborcją i eutanazją. Hipokryzja w pełnym tego słowa znaczeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo ja też już dałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak samo powinni ci powiedziec w szpitalu wyposażonym w sprzęt od wośp, że podłym hipokrytom pomocy nie udzielają bo dobrzy ludzie mają pierwszeństwo.
szpitale winni być wyposażone w sprzęt z naszych podatków i rząd nikomu pracującemu i płacącemu podatki nie robi łaski, jak stać rząd płacić za seks tj. 500+ no to chyba jesteśmy brdzo bogatym krajem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też dałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W czym macie problem? Jeżeli wam się ta inicjatywa nie podoba to zawsze możecie wspomóc jakąś inną organizację, fundację. Pomaganie jest super, ma pozytywny wpływ na samopoczucie. Warto pomagać.
żadnego wspomagania, polska jest bogata jak płaci za pieprzenie  i rozmnażanie się tj 500+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby tak było to opieka szpitalna stałaby na znacznie wyższym poziomie i nie musiała korzystać z pomocy z zewnątrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ciekawe ile w tym roku Owsiak ukręci pieniędzy dla siebie i rodzinki? Bo przez ostatnie sześć(6) lat jurcio wraz z rodzinką i swoimi ziomkami wyprowadzili z orkiesrty około 50.000.000pln(pięćdziesiąt milionów złotych). Tak więc wpłacajcie naiwniaki, żeby jurcio mógł sobie kupić nore ferrari, dom za granicą itp. wpłacajcie wpłacajcie przecież jurcio chce niby to ratować chore dzieci i osoby starsze ale jednocześnie jurcio jest za aborcją i eutanazją. Hipokryzja w pełnym tego słowa znaczeniu.
Największymi hipokrytam jesteście WY. Krzyczycie, krytykujecie a jak zdrowie zagrożone i śmierć zagląda w oczy to pierwsi się pchacie do lekarzy i szpitali nie pytając jakim sprzętem te wasze zakichane życie będzie ratowane, więc cicho sza i dziękować, że są osoby które wam pomagają wyręczajac w dużej mierze państwo. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hgg napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tak samo powinni ci powiedziec w szpitalu wyposażonym w sprzęt od wośp, że podłym hipokrytom pomocy nie udzielają bo dobrzy ludzie mają pierwszeństwo.
szpitale winni być wyposażone w sprzęt z naszych podatków i rząd nikomu pracującemu i płacącemu podatki nie robi łaski, jak stać rząd płacić za seks tj. 500+ no to chyba jesteśmy brdzo bogatym krajem
Pretensje i żale do rządu a nie tutaj. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam kilka owsików, które wygrzebałem z d.py!! chętnie oddam na licytację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle możesz oferować bo ze łba mózgu nie wygrzebiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam przeczytać wszystkim, którzy wspierają owsiaka.***kontrowersje.net/do_puszki_owsiaka_12_groszy_tylko_nie_p_acz_prosz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...