Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ludzie Lublina na wystawie

Utworzony przez Przemysław Leniak, 9 stycznia 2014 r. o 11:02
kto jest autorem tych paszcz? słyszałem o tym że są złodzieje organów ale żeby twarze kraść? ... :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ech przy okazji takich zabaw nachodzą mnie refleksje takie ... przecie kiedy siądę sobie w ogródku piwnym na deptaku to ileż zobaczę prawdziwych ludzi lublina iluż mogę spytać o to czy tamto? ... to oczywiście jest świat realny nieciekawy i wymagający dopiero artystek które siądą sobie na deptaku porobią zdjęcia i zadadzą pytanie a potem wrzucą to do internetu tam tysiące ludzi kliknie lajka i wtedy artystki stwierdzą że "Nasza działalność w internecie cieszy się dużą popularnością i stwierdziliśmy, że można przejść ze świata wirtualnego do realnego" a potem wystawią paszcze tych ludzi których chodzą po deptaku w holu tuż obok deptaka a dziennikarze o tym napiszą ... żeby choć te dziewczyny powiesiły lustra zamiast fotogramów - to bym się może nie nabijał ale tak to zwyczajnie nie umiem być obojętnym i pytam co to jest za ściema dziewczyny? kto jest autorem tych twarzy? pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znacznie lepszy jest profil "Ludzie Lublina - odrzuty"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest taki profil ? aż zerknę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabawna i celna :-) i faktycznie ma jakby więcej sensu choć z drugiej strony z czego tu sie smiać? mnie się zrobilo żal tych ludzi co sie tak dali wydmuchać wolę słitfocie - przynajmniej jest emocja jakaś i jakaś nadzieja a najbardziej mnie zaskakuje ze tekturatka tak kpi z artystek które wszak są z tektury wycięte przez hołdostworki z umcs... szok ze to tak ujmę :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś w tym temacie zostałem zjechany znaczy że nic mi sie nie podoba i że w ogóle jestem źle nastawiny ... kurczę a mogłem do tego holu zajść i zobaczyć sobie własnoocznie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...