Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Małgorzata Szejnert, "My, właściciele Teksasu. Reportaże z PRL-u"

Utworzony przez Mimi, 2 marca 2013 r. o 15:55
Zgadzam się, naprawdę świetna książka, pokazująca PRL z perspektywy zwykłych ludzi, nie zagłębiająca się w polityczne sprawy, ale codzienne życie. Czyta się bardzo przyjemnie, pani Szejnert jest bez dwóch zdań mistrzem reporterskiej rzetelności, zwraca uwagę na szczegóły i ma lekkie pióro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno zawsze będziemy ciekawi co się dzieje u innych ludzi, tak przynajmniej twierdzi Małgorzata Szejnert, a za nią Mariusz Szczygieł, autor wstępu do książki. Ja nie jestem tego pewna, ale z pewnością te historie mnie zaciekawiły, mimo że jestem raczej wybrednym czytelnikiem. To przemyślane, świetnie skonstruowane reportaże, które w zakamuflowany sposób przekazują prawdziwe realia lat siedemdziesiątych i pokazują w jakich warunkach ludzie musieli sobie radzić, a także naszą mentalność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...