Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Musical Metro w hali Globus w Lublinie (wideo)

Utworzony przez ty, 2 października 2011 r. o 12:12
otwieram lodówkę, a tu Urbańska...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty napisał:
otwieram lodówkę, a tu Urbańska...
masakra! u Ciebie też???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałam "Metro" z Górniak, Groniec, Janowskim, Kordkiem. Lubaszenko... Do tej pory mam ciarki. To było mistrzostwo świata. Teraz te same efekty nie robią już wrażenia. Woklanie też cieniutko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj, bez przesady. Wiadomo,że jeśli ktoś (jak i ja) obejrzał pierwotną wersję, to nigdy juz żadna obsada nie zadowoli tak jak ta pierwsza. Ale młodzi dali radę. Natalia Srokocz jako Anka - wokal przepiękny, Edycie Górniak spokojnie dała radę. Natasza - piękna, utalentowana, to ona rządziła sceną i była najbardziej wyrazistą postacią Metra - i słusznie jest ceniona bo ma naprawdę dziewczyna talent. Jerzy Grzechnik jako Jan - wiadomo, że akurat Janowskiego jest naprawdę trudno zastąpić, ,,A ja nie" Janowskiego nie ma sobie równych. Byłam, obejrzałam, przeżyłam, jestem kulturalnie dotleniona. Jedyny minus - Metro jako przedstawienie teatralne nie powinno być wystawiane w tak wielkiej hali, z końca sali ciężko było rozpoznać punkciki jako znanych aktorów. Dobrze,że były kamery i telebimy, ale cóż - nie po to idzie się obejrzeć przedstawienie na żywo by gapić się w ekran.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak zrobiono wszystko by natasza grała "pierwsze skrzypce", spychając wsztstkich na plan drugi. w końcu właścicielem teatru buffo jest jej mąż.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentujecie wokale dziewczyn. Może tak o Janie coś powiecie... Wg. mnie Jurek o głowe przebija Janowskiego głosem... Srokocz - technika poprawna, emocje minimalne... U Gromiec było odwrotnie - to fakt, za to Górniak zmanierowana tak, że technika nic nie wskóra... Jedynie rządziła tą Litanią! A ad. TZG w Metrze... czy innych tekstów - 20 lat temu były inne teksty "na czasie", zatem trzeba kilka rzeczy odświeżyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie jaki tytuł ma piosenka którą Jerzy śpiewa na samym początku ? na filmiku to jest ? a tak pozatym to jestem pod wrażeniem.. świetne przedstawienie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...