Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Muzyczna Scena Andersena: Tymon, Kobiety, Homosapiens

Utworzony przez far, 5 listopada 2010 o 16:21
Wśród muzyków, których będziemy mieli okazję posłuchać w sobotę, nie mogło zabraknąć założyciela wytwórni Biodro – Ryszarda „Tymona” Tymańskiego
A dlaczego wśród muzyków, których będziemy mieli okazję posłuchać w sobotę, nie mogło zabraknąć założyciela wytwórni Biodro – Ryszarda „Tymona” Tymańskiego? Akurat tak sobie wymyślili, że występuje Tymon & The Transistors. Ale przecież obsada tego składankowego tournee mogła być inna. Z Biodrem jest związanych więcej formacji niż trzy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W ich dorobku znajdziemy dwa długogrające albumy
Album jest z definicji długogrający
0
rythm and bluesa
rythm and bluesa? raczej rhythm and bluesa
0
W dyskografii zespołu znajdziemy trzy albumy – „Kobiety” ze słynnym singlem „Marcello”, „Pozwól Sobie” i „Amnestia”. Producentem dwóch pierwszych był Maciek Cieślak znany z zespołu Ścianka.
Dziękuję za informację, że producentem dwóch pierwszych albumów Kobiet był Maciej Cieślak. Bez niej nie mogłabym podjąć decyzji, czy iść na koncert.
0
Impreza w Teatrze Andersena będzie trzecią podczas trasy koncertowej, obejmującej jeszcze kilka innych polskich miast. Po Lublinie muzycy zagrają także w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Łodzi i Olsztynie.
pasjonujący, poruszający, błyskotliwy tekst! dlaczego ten autor tak mało pisze w dzienniku! chcemy go bardzo bardzo dużo! jeszcze więcej niż oa i kmo! z wyrazami szacunku, konkurencja
0
widzę że usunięto mój post dzięki znajomym z dzienniku, bo pisałem o ostatnim koncercie Tymona, który pił wódkę na scenie i obnażał się oraz ładnie przeklinał i pluł na scenie. Ot cały koncert w budynku u o. Dominikanów, Teatrze Andersena.
0
Byłam w zeszłym roku... ale z komentarza "matki" wnioskuje, że byliśmy na dwóch różnych koncertach w tym samym miejscu i w tym samym czasie... hmmm... Niczego takiego sobie nie przypominam!! Koncert był genialny!!! Wybrałam się też i teraz. I powiem... ze chcę więcej! Dobrze, że jest takie miejsce jak Muzyczna Scena Andersena!!! Robią dobra robotę i ani razu nie rozczarowałam się wybierając się na koncert. A w miarę możliwości wybieram się tam często. Teraz już wiem... że mogę nawet iść w ciemno, nie znając zespołu... bo trzymany jest poziom, czego gratuluję!!! Jest naprawdę SUPER!!!!
matka napisał:
widzę że usunięto mój post dzięki znajomym z dzienniku, bo pisałem o ostatnim koncercie Tymona, który pił wódkę na scenie i obnażał się oraz ładnie przeklinał i pluł na scenie. Ot cały koncert w budynku u o. Dominikanów, Teatrze Andersena.
0
Byłam w zeszłym roku... ale z komentarza "matki" wnioskuje, że byliśmy na dwóch różnych koncertach w tym samym miejscu i w tym samym czasie... hmmm... Niczego takiego sobie nie przypominam!! Koncert był genialny!!! Wybrałam się też i teraz. I powiem... ze chcę więcej! Rewelacja! Najpierw Homosapiens dali czadu, potem Kobiety,już spokojniej i Transistorsi na koniec, tak aby wieczór był zapamiętany...na długo! Dobrze, że jest takie miejsce jak Muzyczna Scena Andersena!!! Robią dobra robotę i ani razu nie rozczarowałam się będąc tam na koncercie . A w miarę możliwości wybieram się tam często. Teraz już wiem... że mogę nawet iść w ciemno, nie znając zespołu... bo trzymany jest poziom, czego gratuluję!!! Jest naprawdę SUPER!!!!
olga napisał:
Byłam w zeszłym roku... ale z komentarza "matki" wnioskuje, że byliśmy na dwóch różnych koncertach w tym samym miejscu i w tym samym czasie... hmmm... Niczego takiego sobie nie przypominam!! Koncert był genialny!!! Wybrałam się też i teraz. I powiem... ze chcę więcej! Dobrze, że jest takie miejsce jak Muzyczna Scena Andersena!!! Robią dobra robotę i ani razu nie rozczarowałam się wybierając się na koncert. A w miarę możliwości wybieram się tam często. Teraz już wiem... że mogę nawet iść w ciemno, nie znając zespołu... bo trzymany jest poziom, czego gratuluję!!! Jest naprawdę SUPER!!!!
0
matka napisał:
może coś pił (jego sprawa), ale był sprawny. nie pamiętam, żeby się obnażał, a nawet gdyby, to co w tym sensacyjnego? wielu artystów to robi - choćby tancerze. ostatni koncert super! a co do posta - nie wierzę, żeby ktoś w cywilizowanym świecie usuwał krytycznego posta o koncercie- może były jakieś obelgi?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: