Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowe Święto Niepodległości 11 Listopada. Program w Lublinie i regionie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2017 o 11:35 Powrót do artykułu
minimum ,co powinien zrobić polak w narodowe Święto niepodległości,to wyeksponować biało-czerwone barwy.flagi powinny być zadbane:czyste,uprasowane,nieoplątane.wygląd flagi/jak również jej brak/ świadczy o jej właścicielu.Świadczy o stosunku do kraju,w którym mieszkamy.mam tzw.dobrą flagę,która nie oplątuje się i zawsze zachowuje kształt falującego prostokąta.można zobaczyć,jak pięknie powiewa na you tube i na ***pogotowieflagowe.pl ,to prawdziwy symbol dzielnego narodu-prawdziwy symbol polaka.flaga na maszt,polacy!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
minimum ,co powinien zrobić polak w narodowe Święto niepodległości,to wyeksponować biało-czerwone barwy.flagi powinny być zadbane:czyste,uprasowane,nieoplątane.wygląd flagi/jak również jej brak/ świadczy o jej właścicielu.Świadczy o stosunku do kraju,w którym mieszkamy.mam tzw.dobrą flagę,która nie oplątuje się i zawsze zachowuje kształt falującego prostokąta-można zobaczyć jak pięknie powiewa na ***pogotowieflagowe.pl.to prawdziwy symbol dzielnego narodu-prawdziwy symbol polaka.flaga na maszt,polacy!!!!!!
0
Dlaczego jakiś pismak pomniejsza rangę Archikatedry pisząc katedra!!! Brak podstawowej wiedzy się kłania!!
0
prawdziwe święto byoby wtedy gdyby nie byłoby tych oszołomów pisowskich
0
undefined napisał:
Dlaczego jakiś pismak pomniejsza rangę Archikatedry pisząc katedra!!! Brak podstawowej wiedzy się kłania!!
 masz na myśli ten budynek z plusem na dachu na ul. Królewskiej ?
0
Mnie sie to głównie kojarzy z przemarszem kiboli, przemówiniem małego kurdupla z naciskiem na zdradę Tuska i zamach w Smoleńsku, a zakończeniem jest totalna demolka. Wszystko to dzięki partii jołopów pisowskich
0
undefined napisał:
minimum ,co powinien zrobić polak w narodowe Święto niepodległości,to wyeksponować biało-czerwone barwy.flagi powinny być zadbane:czyste,uprasowane,nieoplątane.wygląd flagi/jak również jej brak/ świadczy o jej właścicielu.Świadczy o stosunku do kraju,w którym mieszkamy.mam tzw.dobrą flagę,która nie oplątuje się i zawsze zachowuje  kształt falującego prostokąta.można zobaczyć,jak pięknie powiewa na you tube i na ***pogotowieflagowe.pl ,to prawdziwy symbol dzielnego narodu-prawdziwy symbol polaka.flaga na maszt,polacy!!
tak niech postępują ci co na kraju zyskali, tj. np dostali kupę pieniędzy za darmo np. prywatyzacja zakładu - dostawali porządne odprawy, bony it. albo teraz 500+. Ja jak z męzem przepracowaliśmy  dla tego kraju po 40, mąż 45 lat i nie dostaliśmy nawet złamanego grosza z tego ogólnego majątku krajowego, tj. za darmo, pomimo, że przepracowaliśmy po tyle lat dla kraju to na samą myśl, że nasz kraj skrzywdził dostaję z nerwów biegunki. Przy tym ci co pchają sie do koryta lub są przy korycie, to oni też mają w tym swój interes. Takze kraj jest, żyję tu, ale żadną miłością do niego nie pałam.
0
Nie wypada by nieogolony przedstawiciel rządu przemawiał do zgromadzonych.3 minuty na ogolenie-pamietam wojsko!
0
mario napisał:
Mnie sie to głównie kojarzy z przemarszem kiboli, przemówiniem małego kurdupla z naciskiem na zdradę Tuska i zamach w Smoleńsku, a zakończeniem jest totalna demolka. Wszystko to dzięki partii jołopów pisowskich
 podobne odczucia . darcie mordy przez pospólstwo budzi we mnie negatywne skojarzenia
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: