Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych - obchody w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Czy o Polakach walczących z bezpieką po wojnie można mówić tylko w kościołach? Puławy mają piękny Dom Chemika gotowy udostępnić swoje sale....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram przedmówcę. Interesuję się historią, chętnie wysłuchałbym tego wykładu, ale nie chcę żeby ktoś zobaczył mnie w kościele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo Żołnierz Wyklęty to propagandowy symbol PiSu. Pisowscy zawłaszczyli już wiele obszarów w życiu społecznym w Polsce, zawłaszczają też historię, a co bardziej niepokojące piszą ją na nowo, czyli PiSują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie cie mama wychowała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie mama a ciebie zapewne partyjna propaganda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można w Domu Chemika, owszem, a kto zabronił Śliwińskiemu zaprosić kogoś na 1 marca? Zaposił kogoś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokąd będziecie gloryfikować tych...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak najlepiej gloryfikować sb i ub i okrągły stół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no zapomniałeś jeszcze niech się święci 1 Maja hehhehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bury, Ogień i wielu innych. Powiedzcie to rodzinom, które straciły najbliższych.  To bohaterowie?  Znowu kłamstwo..... Po wojnie chłop z "wyklętych" strzelał do chłopa z milicji, i odwrotnie. A rozum to gdzie?   Należy oddać hołd wszystkim ofiarom, ale nie mordercom! A młodzież niech czyta, a nie słuch oszustów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cześć i chwała bohaterom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z czerwoną zarazą składajcie hołd Jaruzelskiemu, swierczewskiemu, bermanowi i szechterowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kościół katolici jak zwykle, zamiast głosić Ewangelię, to politykuje. Oj Jezus się wami zajmie "wielebni" ; koloratki wam nie pomogą. Przynanamniej wiadomo, który kościół osba szczerze poszukująca Boga ma omijac szerokim łukiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż trudno uwierzyć, że młodzież XXI wieku  ulega tej pisowskiej propagandzie. Puławy to konserwatywna społeczność chłopska, która na drodze awansu społecznego została przeniesiona przez komunistów i budowę Azotów do miasta. Ale mentalność folwarczna została, do jej pozbycia się potrzeba jeszcze kilku pokoleń (chociaż teraz odrodza się w wielkich korporaciach, nawet miedzynarodowych).  Dokumenty i świadkowie mówią o wielu "Wyklętych" - "Przeklęci". IPN mógłby oddzielić bohaterów od zbrodniarzy, ale zajmują się tworzeniem nowj historii. Wiem co mówię, badaniom historii poświeciłem wiele lat. A rzucanie obelg na czasy i ludzi z niedalekiej historii z perspektywy następnych lat może okazać się głupotą. Przykład, opluwano AK a teraż to bohaterowie, a AL z odziałów patriotycznych spadły do rangi zbrodniarzy; Zachód wrzuciła nas do sfery wpływów Związku Sowieckiego, a my widzimy winę tylo ruskich; w lipcu 1945 uznał Polskę lubelską jak i inne rządy Zachodu skazując "wyklętych" na ludzi walczących z legalnym, uznanym na arenie międzynarodowej Rządem (rozmawaiałem z oficerami, którzy zostali w Londynie, bo nie chcieli wracać do kraju, ich dramaty gdy generał zostawał kelnerem, tapicerem itp.). O POLSKIM PIEKLE, jaki zgotowali im sami Polacy i.... Sojusznicy.  A kościół, Pius XII ich stosunek do  Żydów czy SS  to  ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi patrioci, oddali życie za Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć i chwała Bohaterom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...