Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Neobiblijny quasi-musical w toku

Utworzony przez ~ona~, 21 grudnia 2009 o 10:32
Wspaniałe przedsięwzięcie godne polecenia. Moim zdaniem scenografia niemalże ascetyczna ale doskonale komponujaca się z całością. Nie wiem na ile było to zamieżone a na ile wynikało z warunków "Lokalowych" ale dla mnie brak scenografii to atut, wydaje mi się że rozbudowana zakłócałaby odbiór. Gratuluje!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ogromny kunszt muzyczny musicalu , scalenie tych młodych ludzi na scenie,świeże, bardzo świeże nowoczesne a zarazem klasyczne podejscie do tych piosenek,aranżacje, spiew, brawo , brawo jeszcze raz gratuluję.
0
Wspaniałe widowisko. Mam nadzieję, że będzie wystawiane jeszcze dla szerszej publiczności. Brawo!!!.
0
Słyszałem od znajomego, że musical zachwycił wapaniałą muzyką, tańcem, tekstami i spiewem młodych wokalistów. Powiedzcie kiedy i gdzie będzie jeszcze wystawiany.
0
26 stycznia 2010 będzie wystawiony w Chatce Żaka
0
Nik nic nie wie w Chatce Żaka o tym, że 26 stycznia 2010 r. będzie grany musical "Pieśń nad Pieśniami".
0
Nikt w Chatce Żaka nic nie wie o tym, że 26 stycznia 2010 r. będzie wystawiany musical "Pieśń nad Pieśniami". Chciałem kupić bilety i odesłali mnie do CK w Lublinie, tam tez nic o tym nie wiedzą.
0
Informacja potwierdzona:) 26 stycznia, godz. 18:00, Chatka Żaka - Widowisko "Pieśń nad Pieśniami" http://www.teatr.dlawas.com/tdw/index.php?...ew&id=12047
0
http://warsztatykultury.pl/?p=338
0
Super widowisko. Piekna muzyka, choreografia oraz śpiew. Czekamy na kolejne występy. Podziękowania dla twórców i dla calego zespołu za piękne przeżycia artystyczne.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: