Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Neobiblijny quasi-musical w toku

Utworzony przez ~ona~, 21 grudnia 2009 r. o 10:32
Wspaniałe przedsięwzięcie godne polecenia. Moim zdaniem scenografia niemalże ascetyczna ale doskonale komponujaca się z całością. Nie wiem na ile było to zamieżone a na ile wynikało z warunków "Lokalowych" ale dla mnie brak scenografii to atut, wydaje mi się że rozbudowana zakłócałaby odbiór. Gratuluje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ogromny kunszt muzyczny musicalu , scalenie tych młodych ludzi na scenie,świeże, bardzo świeże nowoczesne a zarazem klasyczne podejscie do tych piosenek,aranżacje, spiew, brawo , brawo jeszcze raz gratuluję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspaniałe widowisko. Mam nadzieję, że będzie wystawiane jeszcze dla szerszej publiczności. Brawo!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słyszałem od znajomego, że musical zachwycił wapaniałą muzyką, tańcem, tekstami i spiewem młodych wokalistów. Powiedzcie kiedy i gdzie będzie jeszcze wystawiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
26 stycznia 2010 będzie wystawiony w Chatce Żaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nik nic nie wie w Chatce Żaka o tym, że 26 stycznia 2010 r. będzie grany musical "Pieśń nad Pieśniami".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt w Chatce Żaka nic nie wie o tym, że 26 stycznia 2010 r. będzie wystawiany musical "Pieśń nad Pieśniami". Chciałem kupić bilety i odesłali mnie do CK w Lublinie, tam tez nic o tym nie wiedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja potwierdzona:) 26 stycznia, godz. 18:00, Chatka Żaka - Widowisko "Pieśń nad Pieśniami" http://www.teatr.dlawas.com/tdw/index.php?...ew&id=12047
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://warsztatykultury.pl/?p=338
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super widowisko. Piekna muzyka, choreografia oraz śpiew. Czekamy na kolejne występy. Podziękowania dla twórców i dla calego zespołu za piękne przeżycia artystyczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...