Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NIERZETELNE INFORMACJE

Utworzony przez new, 2 grudnia 2008 o 23:53
1) Czy p. Szymczyk zdaje sobie sprawę, że więcej niż jedna osoba może nazywać się Małgorzata Godlewska? Zdjęcie przedstawia wprawdzie Małgorzatę Godlewską, ale nie tę, która miała śpiewać na koncercie... 2) Dlaczego p. Szymczyk nie sprawdził kto faktycznie będzie śpiewać? Nie była to żadna z Małgorzat Godlewskich ... 3) Czy nierzetelność i (delikatnie mówiąc) nie najlepszy styl artykułów p. Szymczyka jest jego (a więc także Dziennika!) znakiem firmowym? 4) Czy Dziennik jest zatem promotorem niekompetencji i dziennikarstwa na najniższym poziomie? ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZGADZAM SIĘ, Teksty o Traviacie są niekompetentne, niechlujne, pisane dla wierszówki! Nie dla widzów. Ale nie można pisać dobrze o wszystkim: teatrze, filmie, wystawach i imprezach. Wtedy pisze się o wszystkim i o niczym. A wartość serwisu Kultura spada do zera.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Odstąpić pana Jacka do Kuriera. Albo do Gazety Wyborczej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popieram transfer pana Szymczyka. Najlepiej do klubu Czekolada. Gdzie dają lizaki.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czepiacie się Szymczyka. Facet zna się na muzyce, pisze świetne recenzje płyt. W Kategorii MUZYKA nie ma sobie równych w Lublinie. To, że zabiera się za piasnie o wszystkim nie jest jego winą. Nad tym powinien się zastanowić redaktor naczelny DW: czemu nie ma komu pisać o kulturze! Z braku laku lepszy kit czyli główny recenzent DW (Jacek SZ). A że facet ma przechył na impry, to już jego styl. Lubi, jak jest ciemno i może poszaleć. Generalnie redaktorzy DW piszą o sensacji. Taka ich rola. Szkoda kultury na DW - marne pisanie. Gdzie jest redaktor on line!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przepraszam, a na jakiej muzyce zna się p. Szymczyk? ... Chętnie przeczytam choć jeden rzetelny i poprawnie napisany artykuł. W Lublinie jest wielu ludzi piszących o kulturze (w tym muzyce!) w sposób kompetentny i naprawdę ciekawy. Najwidoczniej Dziennik nie jest zainteresowany współpracą z takimi osobami. Ciekawe, że ani p. Szymczyk ani "władze" Dziennika całkowicie nie przejmują się poziomem prezentowanych tekstów i ZDANIEM CZYTELNIKÓW. Czyżby w ich mniemaniu Lublin nie zasługiwał na nic lepszego? ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: