Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Noc Muzeów w Lublinie i okolicach

Utworzony przez Brak słó, 13 maja 2011 o 17:27
kochani, czy kto i kiedy jednoznacznie okresli kiedy? co? i od której?, brak jednoznacznej, pełnej informacji. Zaczynam zazdrościć warszawie, bogaty plan nocy, a tu?, co z innymi muzeami?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Noc Muzeów w Lublinie jest wg mnie robiona tak trochę na przymus. Ważniejszym wydarzeniem jest Noc Kultury co mi osobiście nie przeszkadza. Miasto prezentuje wtedy nie tylko muzealne zbiory, które są "statyczne", ale pokazuje się również z innych stron. Wtedy każdy znajduje coś dla siebie. Może to i lepiej ze się tak wyłamujemy bo nie jesteśmy wtedy w całym tym tłumie miast ze swoimi muzeami tylko pokazujemy coś więcej.
0
Brak słó napisał:
kochani, czy kto i kiedy jednoznacznie okresli kiedy? co? i od której?, brak jednoznacznej, pełnej informacji. Zaczynam zazdrościć warszawie, bogaty plan nocy, a tu?, co z innymi muzeami?
Autor faktycznie nie popisal sie w sprawie podstawowych informacji. Ale chyba leniwa/y jestes. Wystarczy wejsc na www.lublin.eu a tam jest link do programu Nocy Muzeow: http://noc-muzeow.pl/index.php/noc-muzeow/wojewodztwo-lubelskie/lublin/2248-muzeum-lubelskie-noc-muzeow-2011 A do Warszawy nie ma co porownywac - i miasto wieksze, i muzeow wiecej, i kasy wiecej ... Cieszmy sie z tego co mamy a nie narzekajmy wciaz
0
Po prostu się NIE CHCE -stała pensja jest demotywatorem. Te "pierdzistołki" robią to wszystko dla zaliczenia i zachowania pozorów przyzwoitości.
0
ok am ma rację. Kudy nam do Warszawy , u nas trzy muzea na krzyż. Ale program jest bogaty, ja sobie wybrałem, ze strony Muzeum Lubelskiego, tam jest dokładny program z godzinami i tytułami. Niestety,to dziennikarze są leniwi, nawet linku nie podali.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: