Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O 21.47 zmarła Violetta

Utworzony przez ~XYZ~, 30 listopada 2008 o 13:22
WIDOWISKO WSPANIAŁE! PANI JOANNA W WIELKIEJ FORMIE! WYKONAWCY REWELACYJNI!!!! NIESTETY JAK ZWYKLE WŁADZA NAWALIŁA. PO PIERWSZE: KAZAŁA NA SIEBIE DŁUGO CZEKAĆ ! PO DRUGIE: BLAMAŻ NA ZAKOŃCZENIE . KOSZE Z KWIATAMI WNIESIONO WTEDY KIEDY POŁOWY WIDZÓW NIE BYŁO JUŻ NA SALI. A PRZECIEŻ MOŻNA BYŁO WTEDY KIEDY OWACJA [...]
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tytuł artykułu mocno niesmaczny!
0
Jezu, co za wypociny, pseudosensacja, ble ble, autor do kąta w Dzienniku.
0
Jezu... kto to pisał? Przedszkolak???
0
Jezu... Nie spodziewałem się, że mamy na forum taki magiel. A może byście napisali coś o spektaklu?
0
Godzina 21:37 jest dla mnie święta i myślę, że dla wielu Polaków. Tytuł jest dla mnie nie do przyjęcia. Tego nie wolno robić! O treści merytoryczej "artykułu" nie będę się wypowiadał Mariusz
0
W 100% popieram poprzednika Ten tytuł to nadużycie!!! Paweł
0
:-(((((((((
0
Pana Jacka tez pozdrawiam i zycze wszystkiego pomyslenego, ale zycze mu wiecej rozumu przy doborze tytulow swoich artykulow
0
Witam serdecznie! Zabieram głos, bo szkoda mi tych, których tak męczy ten tytuł. On jest tylko stwierdzeniem sceniczno-halowego faktu. Cóż więcej miałby znaczyć?!
Ostatnio edytowany 20 grudnia 2008 o 02:22
0
bla-bla-bla
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: