Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Orszak Trzech Króli w Puławach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 stycznia 2018 o 12:18 Powrót do artykułu
Dużo lepszy orszak niż ten w Lublinie Killa lat temu
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Orszak Trzech Króli powinien być przeżyciem duchowym. Bez lanserskiego udziału miernot z lokalnego grajdoła pseudopolityki. Tak ważne wydarzenia służą im do lansu i promocji. Niczym innym wykazać się nie mogą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
undefined napisał:
Orszak Trzech Króli powinien być przeżyciem duchowym.  Bez lanserskiego udziału miernot z lokalnego grajdoła pseudopolityki. Tak ważne wydarzenia służą im do lansu i promocji. Niczym innym wykazać się nie mogą.
 Czyli ciebie zabraknie. Szkoda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W parku orszaki urządzać a nie ulice blokować
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O której poczęstunek to zalece
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Król Janusz wyprawia imprezę, może dyktafon coś zagra. Zawtórują im wszyscy lokalni celebryci. Wszak to rok wyborczy i trza się pokazać jakim to jestem katolikiem i patriotą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przez wiele lat komuny Kościół miał się świetnie, kościoły były pełne wiernych, duchowość kontaktu z Bogiem była przeżyciem dla większości wiernych, pomimo, iż religijność nie była akceptowana w kręgach politycznych PRL-owskiej władzy. Dzisiaj księża są wszędzie gdziekolwiek dzieją się sprawy publiczne, pouczają jak rządzić krajem, ale przede wszystkim nie zapominają o kasie. Każda aktywność ze strony księży (inwestycje, imprezy, itp) to okazja do ściągania kasy. A dzisiejsi decydenci? Cóż pragmatycy, którzy właściwie odczytują władzę na stadem wyborczym. Dlatego też, czy chodzili, czy chodzą do Kościoła walą gromadnie by pokazać (czyt. podlizać) swoją twarz plebanowi i zyskać jego łaski. Im więcej "ofiarują" na dzieła ojca "X" tym bardziej ich religijność będzie widoczna. A duch? Prawdziwa wiara? Cóż jest prawdziwa jeśli pleban ją taką nazwie. A ten nie jest zwykłym człowiekiem, tymi są tylko Ci, którzy zbaczają z drogi jak pedofile, ukryci ojcowie, hazardziści itp. Idziemy ku zagładzie....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nie wiem kogo nie będzie ale wiem kto się pojawi. Znów te same gęby będą się lansować: Krygierowa,Gorgol,Pakuła,Jarząbek,Rzepkowski,Szulowski wszyscy oni wykorzystują uroczystości kościelne do politycznego lansu...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A kto role obsadza? Szulowski królem Baltazarem?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Żenada te komentarze. Nie macie ochoty, to nie przychodźcie i nie krytykujcie innych, że chodzą. Wy pewnie jesteście prawdziwymi katolikami, którzy sieją nienawiść do innych na Dzienniku i nie tylko. Kulura z rynsztoku....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
królów nie było trzech, nie byli królami, lecz magami i prawdopodobnie nie istnieli. ***s://pl.m.wikipedia.org/wiki/trzej_kr%c3%b3lowie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Naprawdę, jeśli ktoś nie chce wziąć w tym udziału to nie musi. Nie rozumiem nienawiści aż takiej do naprawdę fajnej inicjatywy. Tylko dlaczego? Bo sklepy zamknięte (Nie można zakupić telewizora lub smartfona), bo drogi na godzinę zablokowane? Na zachodzie (To na co powołują się jakże oświeceni..) jest więcej niekiedy wolnych dni i to związanych z liturgią kościoła katolickiego. Przypominam historię Święta Trzech Króli w Polsce. W okresie sanacji było wolne od pracy. W PRL odebrano a dopiero niedawno przywrócono wolno (Nie spełniły się obawy pracodawców i biznesmenów że będzie zła gospodarka).  Na podstawie rozporządzenia  Ministrów Pracy i Polityki Socjalnej  oraz  Edukacji Narodowej , opublikowanego w Dzienniku Ustaw, osoby należące do kościołów i innych związków wyznaniowych (niż katolickie), w celu obchodzenia świąt religijnych niebędących dniami ustawowo wolnymi od pracy, mają prawo do zwolnień od pracy lub nauki.  Mam nadzieję że rozjaśniłem jakoś. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jeśli nie widzisz, że wszelkie uroczystości kościelne w Puławach przekształcają się w polityczną hucpę to już twój problem. Ja dziś świętuję uroczystość Objawienia Pańskiego, a nie lans posła i radnych pisowskich.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Orszak 3 króli w Puławach jest współorganizowany jest razem z innymi miastami przez Fundację Orszak Trzech Króli, wszędzie władze samorządowe pomagają w organizacji tych orszaków niezależnie od tego czy PO, PSL, ktoś niezależny lub PiS. Poza tym przecież nie ma w haśle Bóg dla zwolenników Grobla lecz .... Bóg jest dla wszystkich. Więc nie rozumiem krytyki tego orszaku. Każda władza przecież robi z tego lans. Myślicie że następcy Grobla nie będą tego robić?  Polityka to polityka, trzeba wykorzystać każdą okazję żeby się wylansować  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Właśnie polityka to polityka, a kościół to kościół. Obrzydliwi są politycy lansujący się na uroczystościach religijnych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I nie powstrzymali się. Lansik był. Żenujące.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To znaczy, według was, że jak się jest np. radnym lub prezydentem, to nie można pójść sobie na orszak?  Niewiarygodna głupota !
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: