Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Podobno...

Utworzony przez dwn, 17 stycznia 2011 r. o 05:07
PODOBNO to Twoja szansa na zmianę Twojej przyszłości! PODOBNO jest to NAJTAŃSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KRÓTKIM czasie. PODOBNO ten program działa i nieważne jest , np. to skąd jesteś. PODOBNO wszystko czego potrzebujesz to: - Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale niekoniecznie), - Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo! (i 5 zł, o którym jakoś nikt w takich formułkach nie wspomina na wstępie, więc wbrew woli autora owego listu – zmieniam nieco jego formułę ;p). KROK 1 PODOBNO pierwsze, co musisz (wcale nie musisz) zrobić, to zainwestować TYLKO 5 ZŁ. Jak mówi niejaki pan Robert T. Kiyosaki - "jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!". PODOBNO im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą się rzeszą ludzi! Ale nie inwestuj żadnego „im więcej”, bez przesady. Ja wpłaciłam jedynie skromne 5 zł i więcej grosza na to nie dam, dopóki nie zobaczę, że ta metoda działa:-) Tak więc, przelej 5 zł na PIERWSZE znajdujące się poniżej konto bankowe, nazwę odbiorcy wpisz: BUKA, (ponoć to ze względu na ochronę danych), a jako tytuł wpisz hmm… powiedzmy, że „kasuj bilet”, hehe. PODOBNO, TO PO TO, ABY UTRZYMAĆ TEN PROGRAM LEGALNYM! – się okaże. PODOBNO nawet nie zdaję sobie z tego sprawy, ale już czerpię się z tego korzyści.. Oto obecna lista: 1. Nr konta: 37 1020 3714 0000 4402 0017 6487 2. Nr konta: 58 1140 2004 0000 3902 5061 3995 3. Nr konta: 23 2030 0045 1130 0000 0691 9350 4. Nr konta: 92 1140 2004 0000 3202 5844 5312 5. Nr konta: 06 1050 1953 1000 0023 2166 3441 KROK 2 Gdy już przelałeś/-aś 5 zł na konto znajdujące się na 1. miejscu listy następną rzeczą, którą musisz (a moim zdaniem jednak nie musisz, a możesz) wykonać, to skopiowanie tego tekstu. Później konto nr 1 skasuj, a na sam dół dopisz SWOJE w ten sposób będzie znów 5 kont, a każdy przesunie się o 1 w górę, przenumeruj je na koniec od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak, że pod nr 5 jest Twój nr konta. PODOBNO NIE WOLNO WPISAĆ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAŻ SAMEMU SIĘ WTEDY TRACI... ZOBACZYMY. Robisz to wszystko po to, by wysłać ten cały tekst dalej do np. 40 osób (ponieważ PODOBNO 40 osób, to dobra liczba do wzbogacenia się, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić PODOBNO…:-)) POTRZEBUJESZ DOWODÓW? NIC Z TEGO – nie dam Ci ich w żadnej postaci, nawet w formie wypowiedzi kilku przykładowych osób, które rzekomo na tym zarobiły grube tysiące. Nie znam takowych, więc wykasowałam z tego miejsca owe fragmenty ich wypowiedzi i nie będę za ich pomocą namawiała Was do czegoś, czego sama zaczynam próbować dopiero od dnia dzisiejszego. A tutaj jakaś załącznikowa matematyka: Gdy wyślesz swoje maile czy gdzieś się z tym ogłosisz, będziesz na 5 miejscu listy. PODOBNO, to najlepsza pozycja po to, by zarobić poważne pieniądze! I PODOBNO żaden inny program nie daje tak wysokich i realnych pieniędzy. No i PODOBNO, jak długo będziesz wysyłać tę wiadomość do ludzi, którzy będą zainteresowani programem, możesz spodziewać się, że średnio odpowie na nie 25% ludzi. Ale formułka każe mi być bardziej pesymistyczną i dajmy na to, że tylko 12,5% osób zainteresuje ta „oferta” – PONOĆ, to dla utrudnienia PODOBNO, gdy wyślesz 40 maili do różnych osób, możesz spodziewać się ze 5 z nich zrobi dokładnie to, co Ty (12,5% z 40= 5). I PODOBNO wtedy Twój nr konta przesunie się na 4 pozycję. Wówczas już będzie o tym programie wiedziało 200 osób (5 x 40). Oczywiście PODOBNO :-) Z tych 200 ludzi, udzieli się 25 (12.5% z 200=25), więc dalsze 1000 maili (25 x 40), podniosą Twój numer konta na 3 pozycje. Z tych 1000 ludzi, możesz spodziewać się, ze udzieli się 125 osób (12.5% z 1000=125), więc dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liście. A z tych 5 000 ludzi, możesz spodziewać się 625 osób , które się udziela (12.5% z 5000=625), więc kolejne 25 000 osób (625x40) podniesie TWÓJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJĘ!!! I teraz z 25 000 ludzi, możesz spodziewać się, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3125). Etc., etc., etc… Bla, bla, bla… :-) A w tym czasie to Ty będziesz na 1 miejscu!!! Więc PODOBNO dostaniesz: 15 625 złotych (3125 x 5zł). Więc, kiedy Twój numer znajdzie się na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to będzie PODOBNO Twój czas na to, by zbierać pieniądze! Przez 30 dni, te pieniądze będą wysłane przez kilka tys. ludzi tak, jak Ty to zrobiłeś/-aś, o ile zrobiłeś/-aś Szczerze pisząc nie bardzo w to wierzę, ale kij z tym – w mojej sytuacji materialnej wolę wypróbować i mieć z głowy zastanawianie się, po co tyle tego krąży po Internecie i czy jest w tym choć ziarnko prawdy, a te 5 zł "zaryzykować" to nie dużo, więc trudno – pieniądz mały, a zobaczymy, czy coś z tego „urośnie”. No i ponoć, jeżeli zrobisz to, co było napisane wyżej, nie ma żadnego ryzyka! Tylko zysk! Nie namawiam, więc, tylko zachęcam Cię jeszcze raz do wzięcia udziału w tym czymś. Nie wiem, czy pożałujesz, czy nie, bo to moje początki, ale, jak się nie ma kasy, to próbuje się wszystkiego… Nie kradnę, więc to chyba uczciwe… ? PAMIĘTAJ, wyślij tylko 5zł na konto nr 1, po czym skasuj je, wpisując swoje konto na sam dół listy, a automatycznie przesuną się wszyscy o 1 w górę i przenumeruj je od góry 1, 2, 3, 4, 5 i stanie się tak że pod nr 5 jest Twój nr konta. PODOBNO każdy zarabia, jeżeli łańcuszek będzie solidnie prowadzony. PODOBNO MAM NIE ZMIENIAĆ FORMY LISTU ! (ja i tak ją zmieniłam, bo nie podoba mi się jej zbyt sugestywny charakter i błędy gramatyczne, które poprawiłam wg własnego uznania ;P). A teraz coś ode mnie: Jeśli chcecie, nie róbcie z tym nic. Ja wysłałam 5 zł., bo w sumie dużo nie stracę, ale warto się przekonać, czy to bajka, czy nie. Jak zarobię chociaż 1000 zł z tych obiecywanych tu 15 tys. zł, to będę zachęcać dalej, a jak nie, to nie pożałuję, bo w końcu 5 zł, to niezbyt wielka strata. I w tym miejscu zwykle znajduje się formułka, mówiąca o tym, iż ktoś właśnie sprawdził stan konta i oniemiał na widok wielocyfrowej sumy… A ja tego nie próbowałam, więc nie będę nic sugerować – zresztą mam to gdzieś. Jak da się na tym zarobić, to się zarobi, a jak nie, to nie i przynajmniej będę wiedziała, że ów „biznes” nie istnieje. Postarajcie się to wysłać do jak największej liczby osób – o ile oczywiście chcecie :-) Powodzenia zarówno sobie, jak i Wam w tym całym biznesie. Obyśmy nie żałowali nawet tego wrzuconego w to piątaka :-) Pozdrawiam :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
物理 スパイカメラ 的および心理的側面を 隠しカメラ 含むボディ。 超小型カメラ 大学は4年間、私は、健康の習慣を身に積極的に学校、デパートやクラスの組織が、様々なスポーツ活動、身体の健康、コンプライアンスのための物理的な資格基準に参加し、科学的 超小型ビデオカメラ な運動の ピンホールカメラ 基本的なスキルを習得。 スパイカメラデジカメ 心理的な面では、自分の強い意志を行使することが健全な人格を作成するには、社会の発展の要件を満たすために心理的障壁を克服するために。 健康強 スパイカメラデジタル さから自分の自 スパイカメラデジタル 信満々の自信を、 スパイカメラデジタル 私たちは、今の上の急 スパイデジタルカメラ 速な社会変化は、より多くの、社会は常に発展、変化している請求することを認識する必要 スパイビデオカメラ があります作成 ペン型カメラ 四年、 小型カメラ 用途開発の観点の問題 小型カメラ は、その多くの欠点は、 小型スパイカメラ 欠陥、常にその理解を深める必要があります、自分自身を向上させ、欠点を修正するために、社会の発展に適応する。より重 盗撮カメラ く他の産業よりも苦しんだの社会的プレッシャー.....,として、我々は、学習する方法については、技 術革新と社会の発展の要件に適合することを学ぶ学ぶ学ぶ必要があります。
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...