Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rabih Alameddine, "Hakawati mistrz opowieści"

Utworzony przez kulturalna, 31 października 2009 r. o 09:34
bajka. ksiazka ta jest fanatastyczna. pierwsza recezja jaka udalo mi sie przeczytac wprawila mnie w mysl ze wartoby przeczytac - bez zadnych watpliowosci. nie musialam dlugo czekac - okazalo sie ze ksiazka jest na tyle popularna i dobra ze ma ja moja kolezanka, ktora zamowila ja smsem. Przeczytalysmy i mamy teraz o czym rozprawiac. polecam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uwazam ze ksiazke ta powinien przeczytac kazdy, nie koniecznie cala bo jest dosc obszerna ale chociaz te fargmenty gdzie znajduje sie sama esencja opowiesci... jak dla mnie lektura warta poswiecenia... zdobylam ja czekajac w dlugiej kolejce a niestety po tym zakupie dowiedzialam sie ze moge zamowic przez onestep, ale mimo wszystko jestem zadowolona. w sumie bardzo fajna akcja z tymi smsami z gazet - mnie sie podoba szkoda tylko ze nie zauwazylam tego wczesniej ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no no, bylo co poczytac, nie moge zalowac tych pieniedzy za zakup smsowy. moja perelka wsrod ksiazek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki recenzji w newsweeku dowiedzialam sie o tej ksiazce, nie mozna bylo przerzucic kartki gazety obojetnie - no wlasnie nie dosc ze ksiazka jakiej jeszcze nie bylo to i usluga jakiej jeszcze nie bylo. good
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...