Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (23-25.06)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 07:23 Powrót do artykułu
odkąd doznałem w kinie fatalnej jakości obrazu (płace za film a oglądam mydło), nie chodzę do kina. chwalą się projektorami, a gówno wyświetlają nie jakość. poza tym wysłuc***esz człowieku w trakcie seansu żarcia popcornu, albo tych, co to się jeszcze nie zdążyli nagadać. raz tak miałem na "Łotrze 1". jakaś baba ***iła pół filmu. nie wiem po jaką cholerę to to polazło do kina? od teraz to ja wolę kupić sobie płytkę blueray z filmem, zasiąść wieczorkiem w zaciszu mojego pokoju i w spokoju sobie obejrzeć seans jak król sięgając do filmu ile razy chcę, a nie raz za 30-czy 40 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kino jest dla desperatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...